Конкурс есе «Східна брама України – моє місто Луганськ»


З 1 по 30 липня серед школярів старших класів та студентів міста Луганська та області проводиться конкурс есе „Східна брама України – моє місто Луганськ”.

Проект „Східна брама України – моє місто Луганськ” реалізується у рамках конкурсу малих грантів громадської організації „Асоціація підтримки місцевого самоврядування” за підтримки Фонду імені Стефана Баторія.

Метою проекту є сприяння формуванню у молоді зацікавленості в розвитку рідного міста, надання можливість молодим людям обдумати та зрозуміти, що означає бути жителем міста Луганськ, наскільки важливо жити саме в цьому місті.
До участі в конкурсі есе запрошуються учні старших класів та студенти вищих навчальних закладів міста Луганська та області.

Есе на тему „Східна брама України – моє місто Луганськ” мають бути написані українською або російською мовою та за розміром не перевищувати 5,0 тисяч знаків.

Останній термін подання робіт – 30 липня.
Всі студенти та учні, які подали есе на конкурс, отримають сертифікати учасників, а 3 переможці – цінні призи.

Крім того, по закінченні конкурсу планується публікація збірки всіх робіт учасників.
Есе з короткою інформацією про себе (прізвище, ім’я, місце навчання, курс/клас, контактний телефон, e-mail) надсилайте на адресу konkurs-lugansk@i.ua

Контактна особа:
Оксана Дехтярьова
8(066)763-49-94
Oksana_d.25@ua.fmBookmark and Share