ЛЬВІВ: Обери СОБІ Студентську владу!


Кожен рік на День молоді на мапі з’являється нове місто-держава. Свої кордони відчиняє унікальна студентська країна - Львівська «Студентська республіка»!
Цього року Студреспубліка проходитиме 30 червня - 1 липня у парку культури ім. Б.Хмельницького.
Приходьте на свято молодості та драйву! На Вас чекають купа конкурсів, сучасні молодіжна ігри «Квест», «Мафія», засідання “Дебат-клубу”, екстремальні змагання, виступи виконавців, битва ді-джеїв, КВН-батли, а головне – вибори Студентського мера та Студентського магістрату.
Під час Студреспубліки буде обрано студентську владу Львівщини. У дійстві приймають участь команди від більшості вузів регіону.
Студенти будуть моделювати життя в особливій країні Студреспубліці з власними кордонами, законами та спеціальними грошима, будуть мати свої паспорти, органи влади, виборчу комісію, бюлетені.
Львівська Студреспубліка є регіональним етапом всеукраїнської Студреспубліки. Переможці поїдуть – на фінал до Криму, щоби там разом із переможцями Студреспубліки в інших регіонах обрати зі свого складу Студентського президента та парламент.
Свято розпочнеться о 10.00 30 червня і буде безперервно тривати до 21.00 1 липня 2007 року.
Організатором свята є Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
За довідками звертайтеся до оргкомітету: тел. 80505818199, е-пошта just_igor@ukr.net, контактна особа – Ігор Підтиканий.
Для довідки: НДЛМ є ініціатором та головним організатором проведення Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Студентська республіка». Історія фестивалю розпочинається з 1998 р., а з 1999 р. «Студреспубліка» здійснюється вже як всеукраїнський проект. З 2002 року проект підтримується Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. З 2004 року в Криму проводиться всеукраїнська фінальна частина проекту, де обираються Студентський парламент і президент. Через «Студентську республіку» пройшла більшість студентських лідерів країни.
Bookmark and Share