УЖГОРОД: якими є сучасні методи боротьби із хабарництвом у вузах ?


У вівторок, 3 липня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, на якому з журналістами зустрінеться ректор Закарпатського державного університету, голова ради ректорів ВНЗ III-IV рівнів акредитації Закарпатської області Федір Ващук.

Він розповість про долю 130 українських вишів та їхніх закарпатських філій, які цього року офіційно припинили своє існування згідно наказу Міністерства освіти і науки України. Для обговорення пропонується тема об’єктивності та прозорості вступних випробувань, а також сучасні методи боротьби з корупцією та хабарництвом в університетах.
Федір Ващук подасть інформацію про те, які нововведення чекатимуть цього року на абітурієнтів у правилах прийому та під час державних іспитів до Закарпатського державного університету, а також про особливості застосування сертифікатів зовнішнього оцінювання в середніх школах при вступі до вітчизняних вищих навчальних закладів.
У ЗакДУ з’явився новий факультет. Про структурні зміни в університеті та чому інститути знову стали факультетами, - коментар Федора Ващука.
Рада ректорів Закарпатської області відкрита для співпраці. Про що домовилися на офіційній зустрічі ректори зі студентами?
На ці та інші запитання Федір Ващук готовий дати вичерпні відповіді.

* * *
Засідання відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу реформ за адресою:
м. Ужгород, вул. Собранецька, 3.
Початок о 12.00.
Запрошуються представники усіх ЗМІ.Bookmark and Share