СІМФЕРОПОЛЬ: якість освіти та працевлаштування молоді


у київському офісі Світового банку відбудеться прес-конференція міжнародного форуму «Якість освіти та працевлаштування молоді». На церемонії відкриття будуть присутні: прем'єр-міністр України Віктор Янукович, директор Світового банку в Україні, Молдові й Білорусії Пол Бермінгхем, міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Віктор Корж.

Форум проводять 6 - 10 липня 2007 р. Інститут Демократичного Суспільства, разом зі Світовим банком у Міжнародному Молодіжному Центрі, м. Бахчисарай.
Метою проведення форуму є надання механізмів і засобів підвищення якості освіти, створення систем працевлаштування молоді у внз ІІІ-ІV рівнів акредитації.
На церемонії відкриття будуть присутні: директор Світового банку в Україні, Молдові й Білорусії Пол Бермінгхем, прем'єр-міністр України Віктор Янукович і міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Віктор Корж.
У роботі форуму будуть брати участь представники України, Молдови й Білорусії, які пройшли попередній відбір у своїх країнах.
Церемонія закриття форуму пройде 9 липня в м. Сімферополь у Раді Міністрів АР Крим.
«Якість чого б то не було залежить, у першу чергу, від тих, хто в цьому зацікавлений. Ми - небайдужі до якості власного життя молодь із різних країн - збираємося осмислено й відповідально ставитися до того, де, як і чому ми вчимося, а також де, як, ким і навіщо працюємо», - так коротко охактеризував мету проведення Форуму один з його координаторів Юрій Кравченко.

Прес-конференція й церемонія офіційного відкриття відбудуться за адресою:
Київ, Дніпровський спуск 1, офіс Світового банку
довідки та акредитація за телефоном +38(067) 530-50-85, факс: 203-60-49,
E-mail: press@ids.org.uaBookmark and Share