ДНІПРОПЕТРОВЩИНА: Підвищення громадської ініціативи та участь громадськості у процесах місцевого розвитку в сільських районах


З 01 липня 2007 року по 29 лютого 2008 року обласною молодіжною громадською організацією «Дніпропетровський Центр молодіжного співробітництва» спільно з благодійною організацією «Дніпровська Асоціація розвитку регіонів» та управлінням з питань підприємництва та регуляторної політики Дніпропетровської облдержадміністрації при фінансовій підтримці Міжнародного Фонду «Відродження» реалізовується проект «Підвищення громадської ініціативи та участь громадськості у процесах місцевого розвитку в сільських районах Дніпропетровської області»
В рамках проекту буде проведений конкурс серед громадських організацій, ініціативних груп, органів самоорганізації населення на найкращий міні-проект вирішення місцевої проблеми у сільських районах Дніпропетровської області.
Найкращі міні-проекти отримають фінансову допомогу до 4 тис. грн., а також консультаційну допомогу в реалізації та моніторингу проектів.
Конкурс міні-проектів проводиться по напрямках:
- Вирішення конкретних соціальних, житлово-комунальних і екологічних проблем шляхом проведення різних заходів прямої дії місцевими громадськими структурами й неформальними групами.
- Активне залучення й мотивування громадян, представників місцевого самоврядування для участі у волонтерських ініціативах та лобіювання прийняття нових, виконання або зміни прийнятих рішень органів влади з актуальних питань життя місцевої громади.
Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі - 15 серпня 2007 року.
Більш детальну інформацію про конкурс:
- положення про конкурс;
- аплікаційну форму;
- рекомендації по заповненню аплікаційної форми можна отримати в офісі ОМГО «ДЦМС», в районних радах, на сайті: www.tri-sector.org.ua, а також під час виїзних консультацій по районам.

Контакти: 49069, м. Дніпропетровськ, пр. Кірова 107-г, оф.119,
e-mail: dcyc2000@gmail.com
Довідки за телефонами:
8-056-377-35-96, 8 - 098 - 256 -23 -06 - Світлана Страшкіна – керівник проекту.


Bookmark and Share