БЕРДИЧІВ: гра-випробування "Ключі Успіху"


Громадська Бердичівська молодіжна організація «Фенікс» спільно з Житомирською організацією «Воскресіння» вдруге проводить щорічну міську гру – випробування «Ключі УСПІХУ». Гра-випробування буде проводитись 4 серпня 2007 року і присвячена відзначенню Дня міста Бердичева.

Громадська Бердичівська молодіжна організація «Фенікс» спільно з Житомирською організацією «Воскресіння» вдруге проводить щорічну міську гру – випробування «Ключі УСПІХУ».

Гра-випробування буде проводитись 4 серпня 2007 року і присвячена відзначенню Дня міста Бердичева.

Гра-випробування проводиться з метою пропаганди здорового та активного способу життя, пропаганди патріотизму і любові до свого міста та активізація молодіжного руху в місті.

Гра-випробування розвиває почуття гідності за своє місто, вчить згуртованості та вмінню долати труднощі і перешкоди.
Завдання гри-випробування: за допомогою різних ігрових та інтерактивних життєвих ситуацій, сприяти формуванню комплексу навичок та вмінь діяти індивідуально та колективно в різних екстремальних ситуаціях, виховувати працелюбність, чесність, відвагу, дисциплінованість, увагу до ближнього, роботи в команді, знання з історії та культури міста.

Змагання гри-випробування передбачають подолання штучних та природних перешкод, знання культури та історії міста, традиції та звичаїв народностей, які живуть в місті, видатних людей міста.

До участі у змаганні гри-випробування «Ключі успіху» запрошуються команди громадських та політичних організацій, підприємств та установ, держслужбовців та молодих депутатів. Вік учасників 18 – 35 років.
Склад команди – 7 чоловік та 2 запасних. Команди повинні мати відповідну форму, емблему, транспорт для пересуванню по місту.

Запрошуються всі ЗМІ бути інформаційними спонсорами гри, та при можливості виставити команду для участі у грі.

Джерело : Громадська Бердичівська молодіжна організація «Фенікс»
Автор : Любов Трибун
http://www.civicua.org/news/view.html?q=958675Bookmark and Share