На Запоріжжі відбудеться міжнародний молодіжний національно-культурний фестиваль "Фольклорний водограй"


липня 2007 року о 10:00 в с. Новомлинівка Розівського р-ну Запорізької обл. відбудеться відкриття міжнародного молодіжного національно-культурного фестивалю “Фольклорний водограй”, в якому візьмуть участь представники грецьких молодіжних організацій України, Росії та Грузії.

Організаторами заходу стали “Всесвітня рада греків зарубіжжя”, “Федерація грецьких товариств України”, “Периферія країн колишнього СРСР”, Розівська районна рада та державна адміністрація, за фінансової підтримки Державного комітету України у справах національностей та релігій.

Проведення фестивалю має на меті пропагування ідей патріотизму та національної єдності в поліетнічному суспільстві, залучення до фольклорних надбань грецького народу та консолідацію зусиль молоді із сільських районів із компактним проживанням греків в Україні (село Новомлинівка саме належить до таких населених пунктів) у справі збереження й відродження культури рідного етносу.

Програма заходу передбачає святковий концерт фольклорних ансамблів творчих колективів грецьких товариств, театралізоване свято “Ой, на Івана, ой, на Купала”, спортивні змагання (грецька боротьба “Куреш”, шашковий та шаховий турнір, настільний теніс, міні-футбол, крос, перетягування канату) та інші розваги.

В якості почесних гостей фольклорного фестивалю в святкуванні візьмуть участь в.о. Голови Держкомнацрелігій Георгій Попов, керівники грецьких національно-культурних товариств та громадських організацій, представники місцевої влади.Bookmark and Share