КИЇВ: Студія LG «Life’s Good»


У жовтні 2006 року Компанія LG Електронікс започаткувала унікальний, єдиний в Україні проект – Студія LG «Life’s Good». Цей проект є неприбутковою ініціативою компанії, який наочно демонструє засади соціальної відповідальності Компанії перед споживачами. Метою проекту є надання екслюзивної можливості власникам техніки LG розширити знання та вміння на майстер-класах.

Заняття відбуваються в інтерактивному форматі за восьми напрямками – бізнес, психологія, комп’ютерні науки, дизайн, юриспруденція, імідж, фотомистецтво та кулінарія. Студія LG «Life’s Good» розташована у сучасному торгівельному центрі «Олімпійський» за адресою: вул. В. Васильківська 72 у торгівельному комплексі «Олімпійський».
Студія LG «Life’s Good», як соціальний проект динамічно розвивається. Навесні були відкриті 7 регіональних Студій у найбільших містах України.
Усвідомлюючи важливість підтримки студентської молоді Компанія LG Електронікс вирішила надати можливість відвідувати майстер-класи студентам. Близько 500 студентів Київських начальних закладів з березня 2007 року відвідали майстер-класи Студії LG «Life’s Good». У квітні 2007 року Компанія LG Електронікс провела Студентський форум високих технологій, у травні Голова Представництва LG Електронікс в Україні містер Рю Те Хан прочитав лекцію з менеджменту для студентів Економічного факультету КНУ ім. Т. Шевченка.

Координатор студентських проектів, Анна Підуст 80675945915
ann_7@ukr.net

У ДОДАТКУ ДИВІТЬСЯ РОЗКЛАД:
Bookmark and Share