КАРПАТИ: Мистецький табір "Бескиди"


Мета табору: залучення творчих особистостей (бардів, літераторів, художників, поетів, активну молодь) з України та інших країн до творчої співпраці, сприяння їхньому творчому зростанню; обмін творчим досвідом бардів та представників інших пісенних жанрів.

Формат табору: літературно-співоче містечко.
Дата проведення: 1-12 серпня 2007р.

Місце проведення: Карпати (Сколівські Бескиди – гірський хребет у Карпатах), Львівська область, Сколівський р-н, неподалік села Нижнє Синьовидне, берег річки Стрий, урочище "Княжа галявина".

Організатори Табору: Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради, Львівська міська громадська організація "Підкова".

Умови доїзду і перебування. Доїзд учасників Табору до місця таборування за власний кошт (зі Львова 20 грн. в обидві сторони).

Проживання учасників Табору в наметах, при дощовій погоді в приміщеннях. Туристичне спорядження (намети, спальники, килимки) учасники Табору використовують власне.
Учасники табору в день готуватимуть "Княжу галявину" до Фестивалю, маркуватимуть територію, оглядатимуть та прибиратимуть історичні та природні пам’ятки Бескидів, готуватимуть їжу.

В вечері буде вільна програма протягом якої будуть виконуватися пісні під гітару, читатимуть вірші, перейматимуть досвід у колег. Протягом табору до учасників приїжджатимуть в гості відомі барди.
В останні дні табору організовуватиметься Фестиваль пісні "Бескиди" (www.beskydy.com.ua). Учасники табору братимуть активну участь в конкурсній програмі фестивалю, а також при бажанні долучаться до організаційної роботи під час Фестивалю.

Учасники табору, що будуть відібрані Організаторами, забезпечуються харчуванням.
Орієнтовна кількість учасників: 25 осіб.

Кожен учасник табору отримає відзнаку про участь.

Планується проводити такий табір щорічно.

Зацікавлених осіб просимо заповнити додану анкету і надіслати до 20 липня 2007р. на hubilit@gmail.com. Результати будуть відомі до 23 липня 2007р.

Автор : Оргкомітет
http://www.civicua.org/news/view.html?q=959135

АНКЕТА УЧАСНИКА:
Bookmark and Share