КИЇВ: посилення ролі молоді в політиці: можливість використання досвіду Німеччини в Україні


17 липня Центр політичної освіти спільно з Регіональним представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі відбудеться Третя зустріч Клубу молодих політиків, під час якої буде обговорено можливості участі молоді в політиці на прикладі німецького досвіду.


Регіональне представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі разом з Центром політичної освіти в рамках проекту з організації дискусійного клубу для молодих політиків організовують зустріч лідерів молодіжних громадських організації, політичних партій, експертів з молодіжної політики з депутатом Бундестагу - пані Барбель Кофлер.


Зустріч дискусійного клубу відбудеться 17 липня 2007 р. в місті Києві за темою „Посилення ролі молоді в політиці: можливість використання досвіду Німеччини в Україні”.

До участі в Третій зустрічі Клубу запрошуються активісти та лідери молодіжних громадських організації, політичних партій експерти з молодіжної політики. Просимо до 16 липня підтвердити бажання взяти участь в зустрічі.


Зустріч має на меті обговорити способи посилення участі української молоді в політиці на національному, регіональному та місцевому рівні на прикладі досвіду Німеччини.
Захід відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Червоноармійська 49, «Кофе-тайм».

Початок зустрічі о 16:30. Орієнтовна тривалість - 3 години.

Контактні дані:


Тарас Михальнюк, Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта
E-Mail: Taras.Mykhalniuk@fes.kiev.ua

Олексій Стасевич, Центр політичної освіти
Тел.: (067) 622 72 18
E-mail: aleks.stassewicz@cpe.org.ua

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

Bookmark and Share