Проведення моніторингу бюджетного процесу Харкова


Асоціація жінок Харківщини «Берегиня» у рамках проекту «За прозорий бюджетний процес» проводить серію тренінгів для представників громадських організацій та журналістів.

Тренінги проходять за такими темами:

1. «Бюджетна система України та принципи її побудови у Харкові: структура, доходи, видатки; порядок складання, затвердження та виконання бюджету»;
2. «Бюджет Харкова: процеси та процедури, які можуть привести до правопорушень та корупції. Індикатори для моніторингу»;
3. «Контроль за виконанням бюджету Харкова:
• особливості та напрямки здійснення контролю;
• проведення моніторингу бюджетного процесу Харкова;
• співвідношення бюджетного процесу з правовими нормами та вимогами бюджетного кодексу i Закону про Держбюджет України на 2007 рік»
4. «Участь громадськості в процесах формування та виконання бюджету:
• участь на рiвнi вивчення бюджетних запитiв;
• участь в засiданнях комiсiї міської ради з питань бюджету;
• участь в сесiях міської ради;
• участь в пiдготовцi звiтiв про хiд виконання бюджетiв»

Мета тренінгів: навчити бажаючих представників НГО та ЗМІ основам бюджетного законодавства, принципам формування бюджету, етапам його моніторингу та виконання, визначити процеси та процедури, які призводять до правопорушення у бюджетному процесі тощо.

Третій тренінг: «Контроль за виконанням бюджету Харкова: особливості та напрямки здійснення контролю; проведення моніторингу бюджетного процесу Харкова; співвідношення бюджетного процесу з правовими нормами та вимогами бюджетного кодексу i Закону про Держбюджет України на 2007 рік» - відбудеться у п’ятницю 13 липня об 11:00 за адресою: м. Харків, вул. Сумська 64, кімната 167.

Журналістів та представників НГО, зацікавлених у сприянні подоланню таких негативних явищ як корупція, зокрема, в бюджетному процесі, та бажаючих взяти участь у зазначених тренінгах, - запрошують заповнити реєстраційну форму, та надіслати її нам на електронну адресою bereginya_07@mail.ru не пізніше 11:00 12 липня, та зареєструватися за телефоном: 8 (057) 752 15 70.

Проведення тренінгів стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Корпорацію Виклики Тисячоліття (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI).


Автор : АЖХ "Берегиня"
http://www.civicua.org/news/view.html?q=960897

Bookmark and Share