ОДЕСА: зустріч із засновником Форуму молодих лідерів України


Цієї суботи, 14 липня, у м. Одеса відбудеться зустріч із засновником Форуму молодих лідерів України Ігорем Шевченком (Будинок Вчених, вул. Сабанєєв Міст, 4, м. Одеса, початок зустрічі - об 11.00 годині).

Метою зустрічі є презентація діючих проектів Форуму, обговорення питань співпраці та планування діяльності ФМЛУ в м. Одеса та Одеській області, інших важливих питань та потреб молоді регіону.

Просила б Вас розповсюдити це запрошення серед своїх колег та друзів у Одесі та Одеській області, яким участь у цій зустрічі була б цікавою та корисною. Запрошуємо також всіх форумчан, які перебуватимуть у цей час у Одесі, прийти на цю зустріч і розповісти про свій досвід участі в діяльності ФМЛУ!

Участь у зустрічі також візьмуть директор Одеського благодійного фонду «Дорога до дому» Сергій Костін, голова Одеської обласної спілки юристів Сергій Горбунов, лідер Клубу молодих підприємців ФМЛУ Юрій Гусєв, виконавчий директор ФМЛУ Ірина Нікітіна.

За будь-яких питань стосовно зустрічі Ви можете звернутися до Сергія Лєвікова (м. Одеса) за тел. 8(097)6859291 або Тараса Жовтого, координатора по роботи з учасниками ФМЛУ (м. Київ) за тел.: (044) 2309760, e-mail: info@fmlu.org.

Прохання підтвердити свою участь у зустрічі по одному з вказаних телефонів до 15.00 п’ятниці, 13 липня.

Наперед вдячна за Вашу допомогу в просуванні ідей та діяльності Форуму в Одеському регіоні.

З повагою,

Ірина Нікітіна
Виконавчий директор

Форум Молодих лідерів України
вул. Межигірська 3/7Б, оф.2
Київ 04071

тел./факс: (044) 230 9760
e-mail: iryna.nikitina@fmlu.org
www.fmlu.org
Bookmark and Share