КИЇВ: Старт Першого Національного конкурсу «Благодійник року 2007»


16 липня 2007 року, о 12:00, у приміщенні інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» (вул. Б.Хмельницького 17/52А, бізнес-центр «Леонардо») буде оголошено про початок національного конкурсу «Благодійник року 2007».

У заході візьмуть участь:
• голова Журі конкурсу, Президент Центру філантропії Світлана Куц;
• радник Голови Наглядової ради МБФ «Україна 3000» Андрій Мирошніченко;
• директор Українського Форуму ґрантодавців Ігор Попов;
• заступник Міністра у справах сім’ї, молоді і спорту України Ігор Пєкарєв.
• голова Оргкомітету конкурсу Сергій Летенко (Всеукраїнський благодійний фонд «Дитячий світ»);


Інформаційно:

Учасники прес-конференції розкажуть про мету і завдання конкурсу, умови участі в ньому, а також про деталі його проведення. Основною особливістю конкурсу є те, що його учасниками можуть бути не лише приватні особи, а й міжнародні корпорації і національні компанії, які вбачають важливою складовою своєї політики соціальну відповідальність і намагаються активно реалізувати її в українському суспільстві.

Конкурс триватиме з 16 липня по 15 листопада 2007 року. Його метою є популяризація благодійності в Україні. Журі конкурсу визначить переможців у кожній області України та п’ять благодійників на національному рівні. Детальніше - на Інтернет-сторінці конкурсу.

Акредитація журналістів за тел.: +38 (044) 581-77-37

Більш докладну інформацію та пропозиції для зйомки відео-ряду можна отримати за телефоном 209-91-37, контактна особа - Тетяна Юрченко

Джерело : Оргкомітет конкурсуBookmark and Share