РІВНЕ: освіта на продаж


24 липня на місцевому телебаченні у м. Рівне телепроект «Четверта влада» презентуватиме журналістське розслідування щодо хабарництва у навчальних закладах.

Близько шести років тому викладача одного з рівненських вузів піймали на хабарі і попросили написати заяву про звільнення. Після цього він виїхав з Рівненської області, влаштувався викладати у провінційному училищі і сильно запив. Рік тому він помер, навіть не доживши до пенсійного віку. Кажуть, від спиртного. Цей викладач не був втіленням корупції та хабарництва, і багато студентів його поважали за вміння цікаво навчати. Однак він зробив свій вибір – вибір, який сьогодні продовжують робити чимало його рівненських колег.

Так починається програма «Освіта на продаж», підготовлена Рівненським інформаційним агентством журналістських розслідувань.
Скільки студентів дають хабарі? Скільки викладачів не гребують поповнити таким чином свій бюджет? Як ці гроші потрапляють до рук викладачів? Які схеми використовуються для того, щоб утаємничити процес передачі з рук в руки паперової винагороди? Скільки потрібно заплатити, щоб стовідсотково стати студентом університету в Рівному?

Відповіді на ці питання - у розслідуванні журналістів телепроекту «Четверта влада». Програму можна переглянути 24 липня о 21.10 на телеканалі «Рівне-1».

Передача створена за фінансування Міжнародного фонду «Відродження».


Джерело : Рівненське інформаційне агентство журналістських розслідувань

Автор : Антоніна Торбіч
http://www.civicua.org/news/view.html?q=963924


Bookmark and Share