Украбілі On The Beach, або Скінхеди йдуть


«Увага! — написано величезними червоними літерами на www.ukrabilly.com. — Цей сайт не призначенно для сімейного перегляду. Сайт для справжніх УКРАБІЛІВ включає в себе ненормативну лексику, повну відсутність комерційної реклами та низькопробної порнографії. Сайкобілі та рокабілі — над усе. Ніякої політики і НІЯКИХ ДОБРИХ СПРАВ!» — такий нічогенький початок має перший український офіційний більш-менш пристойний сайт, який нещодавно з`явився у мережі. Тим, хто захоплюється музикою ска, нема потреби пояснювати, з чим її їдять. А для «чайників»: музика ска — це досить дивні шоу, де величезний, голений налисо колобок із жахливими гримасами в темпі під 150 ударів за хвилину відскакує, як баскетбольний м`ячик зі сцени, іноді видобуваючи засунуту в підтяжки флейту, наприклад. Для досягнення особливої якості гри музикант може активно й шумно позбавитися надлишку слюни просто під час пісні. Щодо цього можливі різні варіанти. Залежить від напряму, який представляє той чи інший виконавець: панк-н-рол, психобілі, ска, сьорф.

Цілком можливо, хтось із вас потрапив на «Ukrabilly Bang», квітневе столичне збіговисько скінхедів, як вони гордо (я без іронії) називали Перший всеукраїнський рок-н-рольний фестиваль. А 3 липня, тобто завтра, в неділю, відбудеться ще один фестиваль, який організатори, зваживши на маленьку кількість учасників, називають пестливо «фестивальчик».

Літня зустріч, напевне, буде менша за весняну. Проте в ній заявлені майже всі напрями музики : psycho/rockabilly, ska, surf, punk. Одні назви груп чого варті: «Цирроз МК» (Київ), «Mystification» (Житомир), «Skaska»(Київ), «Los Fartos» (Київ), «Круті Педалі» (Полтава), «Халепа»(Київ)та «Bastard & The Projectiles» (Чернігів), а музику, чи то пак шум і крики (групи ж бо молоді, оформилися тільки років два-три тому) ви почуєте в скейт-парку «Мiст». Дійство відбуватиметься просто неба в столичному скейт-парку о 17:00. Коштуватиме такий кайф 20 грн.

БацИллКа, "УМ"

Bookmark and Share