КИЇВ: засідання Клубу молодих підприємців


Запрошуємо Вас на чергове засідання Клубу молодих підприємців, яке відбудеться у п`ятницю, 27 липня, о 18:30. Місце проведеня засідання - Секретаріат ФМЛУ (м.Київ, вул.Межигірська, 3/7Б, оф.2).

Головне питання порядку денного: Обговорення концепції Центру підтримки молодіжного підприємництва.

Велике прохання зареєструватись на зустріч за тел. (044) 230 - 97 - 60 або по e-mail: info@fmlu.org

З повагою,
СекретаріатКлуб молодих підприємців

Одним із найактуальніших прагнень сучасної молоді є досягнення особистої і, насамперед, фінансової свободи. Молодь, у своїй переважній більшості, позитивно ставиться до ринкових форм господарювання, вона більш активна і пристосована до підприємництва.
Підприємництво – це натхнення ідеєю та ентузіазмом, задоволення від успіху, досягнутого власними силами і кропітка праця.

Молодіжне підприємництво – це елемент підвищення рівня зайнятості серед молоді та створення нових малих підприємств і додаткових робочих місць.

Молодіжне підприємництво не тільки сприятиме підвищенню рівня життя суспільства, скороченню безробіття через створення нових робочих місць, а і формуванню прошарку “середнього класу”, який є основою соціально-економічних реформ, гарантом політичної стабільності та демократичного розвитку суспільства.

Клуб молодих підприємців об'єднує тих, хто сам заробляє гроші і створює робочі місця вже сьогодні і тих, хто лише виношує власний бізнес-план.

Клуб молодих підприємців - це площадка для спілкування та розвитку українського "середнього класу", нового покоління людей, покоління тих, хто мріє і втілює свої мрії в життя, досягаючи особистої фінансової свободи і підвищуючи рівень життя в суспільстві.


Членство Клубу:
Членом Клубу молодих підприємців може бути будь-який член Форуму МЛУ, який цікавиться ідеями молодіжного підприємництва.

Ми відкриті для тих, хто мріє і прагне!Bookmark and Share