УКРАЇНА: На потреби малозабезпечених зібрано понад півмільйона гривень


Триває благодійна акція “Ти можеш їм допомогти”, яка, за розпорядженням Кабінету Міністрів, продовжуватиметься до 3 грудня 2007 року і має на меті збір коштів на підтримку найбільш вразливих верств населення.

Ця громадська ініціатива, підтримана Міністерством праці та соціальної політики, з розумінням сприйнята у суспільстві, широко підхоплена як державними установами, так бізнес-структурами та громадськими організаціями. Найперше тому, що потреби, на які передбачено використати ці кошти – це надання фінансової та матеріальної допомоги всім, хто її потребує, сприяння розвитку сфери соціального захисту, культури, освіти, охорони здоров’я, захисту материнства та дитинства.

Проводить акцію Всеукраїнська благодійна організація “Соціальна допомога”, у керівні органи якої входять голова правління, Тамара Міщенко, президент Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” Петро Таланчук, письменник, дипломат Юрій Щербак і яку також активно підтримує директор Українсько-американського бюро із захисту прав людини, відомий правозахисник Семен Глузман.

Одними з перших свій внесок у благодійну акцію зробили працівники системи Міністерства праці та соціальної політики і його центрального апарату, перерахувавши на рахунок Всеукраїнської благодійної організації “Соціальна допомога” свій одноденний заробіток. На сьогодні на рахунку акції вже 616,9 тисячі гривень. Вони стануть реальною підтримкою тих соціальних програм, які здійснюються через Мінпраці. Збір коштів триває і долучитись до реалізації програм з підтримки малозабезпечених і, зокрема, інвалідів, зможе кожен громадянин - потрібно лише взяти участь в благодійній акції “Ти можеш їм допомогти”.

Рахунки Всеукраїнської благодійної організації “Соціальна допомога” відкриті у філії ВАТ “Укрексімбанк” в м. Києві, МФО 380333 р/р – 26009014035810, - 26009014035810, - 26009014035810 (Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 289-74-95).Bookmark and Share