УКРАЇНА: “Студентська республіка”


Студентам набридло паритися на сесії 2 рази на рік, по суботах відвідувати нічний клуб, раз на місяць кінотеатр, а влітку – базу відпочинку, і вони створили “Студентську республіку” - країну, в якій самі вирішують, хто буде Президентом, Першою леді та мерами міст.

В країні студентів
спорт – це не тільки футбол, але й квест,
пляж – не тільки відпочинок, але й місце проживання,
свято – не тільки в неділю, а щодня,
засоби масової інформації – не тільки екран, але й об'єктив,
відпочинок – не алкоголь, а здорове спілкування,
влада – не вони, а ми.

Студентам набридло голосувати за портрети на стінах і вони самі дали собі активне виборче право, читати нудні статті журналістів-запроданців і стали писати самі, слухати обіцянки і почали діяти.

Неможливо не погодитися. Сумка в антресолі, купальник на верхній полиці шафи – все, що треба. Хіба що ще квиток до Севастополя і гарний настрій. Доведеться, щоправда, пропустити концерт до Дня незалежності на головній площі твого міста. Тому що справжня незалежність в цей час буде на головній студентській події року - Всеукраїнському мультифестивалі “Студентська республіка – 2007” (24-26 серпня, Міжнародний центр молодіжного відпоцинку “Зоряний берег” під Севастополем).

Для довідки: “Студентська республіка” - це всеукраїнський проект, організований Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Мінсім'їмолодьспорту, який реалізується з 1998 року. 2007 року проект отримав статус міжнародного, учасниками та гостями цьогорічного фестивалю стануть також студенти інших країн Європи та СНД.
Інформаційні партнери: ТК "К-2", радіо “Мелодія", журнал “5 балів”; інформаційна підтримка: журнал "ШО", студентський самвидав "ЗаДіло!", тижневик "Україна і світ сьогодні".
Докладно – на сайті www.studrespublika.com
Aкредитація журналістів приймається за тел.: (044)5228298, (067)9481525 або на електронну адресу: office@studrespublika.сom

ТУТ ЗБУВАЮТЬСЯ ЗАПОВІТНІ МРІЇ!
ТУТ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗАВТРАШНІЙ ДЕНЬ!

Прес-служба фестивалю
Замараєва Лідія
+38-067-948-15-25
прес-служба ВМГО "НДЛМ"

*******************
Всеукраїнська молодіжна
громадська організація
"Народно=демократична ліга молоді"
м.Київ, вул.Антоновича (Горького) 107
тел./факс: (044)522-82-98
office@ndlm.org.ua
Bookmark and Share