КИЇВ: "Години здоров'я"


Шановні колеги та друзі!

Як ви знаєте, кожної неділі в Аскольдовому парку на Печерську проходять пробіжки форумчан - "Години здоров'я". На жаль, занедбаний стан території парку не може залишити нас байдужими, ми вирішили це змінити та організувати "Зелений десант" Форуму.

Першим кроком такого "десанту" стане прибирання та озеленення Центральної клумби в Аскольдовому парку. Для цього потрібно Ваше бажання та годинка Вашого вільного часу. Це допоможе відновити мальовничий куточок нашого рідного міста. Ми запрошуємо всіх небайдужих !


"Зелений десант" пройде 18 серпня на території Аскольдового парку. Кожен хто вирішить підтримати акцію, буде забезпечений робочим інвентарем, який люб'язно надала адміністрація керівництво Аскольдового парку.

Місце зустрічі – на площі перед готелем "Салют" (пл. Слави) о 9:00 . Прохання повідомити про свою участь до 16.00 години 17 серпня ц.р.

До уваги активістів ФМЛУ у регіонах: якщо ви не байдужі до стану зелених зон Вашого міста - пропонуємо приєднатися до нашої ініціативи та зоргазізувати "зелені десанти" у своїй місцевості.

Детальну інформацію можете отримати у Секретаріаті ФМЛУ за телефоном 230-97-60 або e-mail info@fmlu.org. Контактна особа – Наталія Павленко.

Не будь байдужим - приєднуйся до озеленення свого міста!


Bookmark and Share