У ЛУЦЬКУ ОГОЛОШЕНО КОНКУРСИ – БІЗНЕС-ПЛАНІВ І МОЛОДИХ ПІДПРИЄМЦІВ РОКУ


10 серпня Волинський обласний молодіжний центр праці спільно з управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації та головним управлінням економіки облдержадміністрації оголосили Регіональний конкурс “Молодий підприємець року” і Регіональний тур IХ всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, які триватимуть із серпня по вересень 2007 року.
Як повідомив на прес-конференції директор Волинського обласного молодіжного центру праці Петро Лавринюк, «основною метою проведення цих конкурсів є залучення молоді до підприємницької діяльності шляхом підтримки її бізнес-ініціатив».
Конкурс бізнес-планів проводиться в двох номінаціях – «Кращий проект з виробництва, сфери послуг і торгівлі» та «Кращий соціальний проект» – до участі в якому запрошуються молоді ініціативні люди віком від 14 до 35 років, котрим надається можливість безкоштовного навчання написанню бізнес-планів. Кожна номінація передбачає три призові місця. Переможці конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями (призовий фонд становить 5 тис. грн.) а також отримають інформаційну підтримку і сприяння у започаткуванні власної справи. Опіку над ініціативною молоддю впродовж трьох років здійснюватимуть Волинський бізнес-інкубатор і Волинська палата молодих підприємців і професіоналів, а регіональні представництва банків готові надати пільгові кредити.
До участі в конкурсі «Молодий підприємець року» запрошуються молоді підприємці віком до 35 років, що є суб’єктами підприємницької діяльності або бути керівниками суб’єктів підприємницької діяльності – юридичних осіб. Переможці конкурсу визначатимуться за трьома номінаціями: «Бізнес-початок», «Малий бізнес», «Середній та великий бізнес».
Як наголосив Петро Лавринюк, одночасне проведення двох конкурсів сприятиме тому, що «молоді люди, котрі планують або роблять перші кроки в бізнесі, матимуть змогу не тільки навчитися теорії написання бізнес-планів, а й отримати консультації у тих молодих підприємців, котрі вже досягли значного успіху. Можливо, їм вдасться створити спільний бізнес”.

________________________
Бажаючим взяти участь у конкурсах потрібно подати заяву та заповнити відповідні анкети в Обласному молодіжному центрі праці. Кінцевий термін подачі – 20 вересня. За детальною інформацією звертатися до директора Молодіжного бізнес-центру Олени Кобріної за тел.: 78-59-65.


Bookmark and Share