КРЕМЕНЧУК: свято спорту, молодості і краси


Молодь Полтавщини вже майже рік чекає на яскравий і нестандартний спортивний захід – свято спорту, молодості і краси. Саме таким, зі слів організаторів, має стати Молодіжний Кубок Полтавської області з пляжного футболу, що відбудеться 25-26 серпня 2007 року на центральному пляжі Кременчука

Такий захід проводиться втретє і став ще однією візитною карткою Кременчука.

Участь у турнірі візьмуть вісім команд з різних куточків Полтавської області. Цікаво, що у турнірі беруть участь не професійні команди, а хлопці, які просто грають у футбол. Грають заради гри і в майбутньому хочуть досягти високих результатів.

Організаторами футбольного турніру виступили Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, а також державні органи, що опікуються питаннями молоді та спорту - управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавської ОДА та відділ у справах сім`ї та молоді Кременчуцької міської ради й особисто міський голова Микола Глухов.

Змагання розпочнуться в суботу, 25 серпня, о 10-00 на центральному пляжі Кременчука. Крім видовищного футбольного шоу на глядачів та учасників Кубку чекає культурно-розважальна програма з виступами групи підтримки, показом футбольної моди, боді-артом, конкурсами та призами. Фінальні змагання, які визначать володаря третього Молодіжного Кубку Полтавщини, пройдуть наступного дня, у неділю.

Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій

Bookmark and Share