„ Я ніколи не робив щось в ім’я чогось.... !”


Про це заявив Владислав Атрошенко, губернатор Чернігівської області, в ході зустрічі 2-3 липня з учасниками трьох областей України (Чернігівської, Черкаської і Полтавської областей)в рамках проекту „Українська школа молодого політика”, організованого молодіжною організацією „Молодь – XXI століття” (голова Юрій Шелковий) за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту.

Приїзд губернатора на Школу особливо не очікували, запрошені ЗМІ були здивовані, що губернатор знайшов час і приїхав до майбутніх політиків поспілкуватися. Зустріч будувалася в форматі інтерактивного діалогу. Як завжди сконцентрований Владислав відповів на всі запитання школярів, представників ЗМІ.

Гострого зацікавлення викликало запитання стосовно хабарництва в стінах Чернігівської держадміністрації, і..., як не дивно, було отримано неухильно правдиву відповідь: „Ні, не пропонували! Хоча був один випадок. Коли пропонуючому було відказано , він був дуже здивований, начебто, як так, не беруть!!!”. Владислав нагадав активістам молодіжних організацій, що діалог з молоддю триває, розвивається, всі бажаючі можуть підключитися до плідної співпраці з держадміністрацією в рамках Молодіжної ради при губернаторі. Хоча чітко відповісти на запитання скільки саме пройшло зустрічей з молоддю, Владислав Анатолійович відповісти не зміг. На закінчення майбутні молоді політики виявили бажання сфотографуватися з губернатором. Після цього охорона прослідкувала за тим, щоб губернатор благополучно сів в свій волксваген. ......... і почалося заняття Школи молодого політика: жваві дискусії, тренінги, обговорення.

Лекторами виступили Ярослав Маркевич, експерт Харківського міського молодіжного об’єднання „Східно-Український Фонд розвитку демократії”, Оксана Головач, депутат Автозаводської районної ради м. Кременчука Полтавської області, голова ВГО "Фонд розвитку демократії . На другий день заняття в Школі підійшли до свого логічного закінчення. Всі учасники успішно склали іспит, пройшли тренінгові випробування і, за традицією, отримали СЕРТИФІКАТИ ВИЗНАННЯ.

Роз’їжджатися ніхто не хотів. Всі учасники настільки потоваришували за ці п’ять зустрічей, що зі сльозами на очах просили організаторів продовжити термін навчання в Школі або організувати курси підвищення кваліфікації четвертої Школи молодого політика. Організатори дійсно відпрацювали на користь молоді........результат на обличчя...

www.muv.org.ua

Bookmark and Share