Громадське зібрання та урочиста хода до Дня Державного Прапору України


Форум молодих лідерів України запрошує всіх киян та гостей міста приєднатися 23 серпня до урочистого святкування Дня Державного Прапора України.

Святкування розпочнеться громадським зібранням о 12:30 на Контрактовій площі біля Національного університету "Києво-Могилянська академія". Під час зібрання буде проведено мозковий штурм на тему «Як підвищити популярність національного прапору» та «Побажання національному прапору». Святкування продовжиться урочистою ходою по вулицям Петра Сагайдачного, Хрещатику та Богдана Хмельницького та буде супроводжуватися підняттям прапорів на дахах будівель організацій-партнерів святкування.

Участь в урочистій ході візьмуть близько 200 активістів Форуму молодих лідерів України та всі, хто побажає приєднатись. До ходи долучаються Олег Скрипка, Тернопільський Сірий (Comedy Club Україна), Кирило Чупринка (один з найсильніших українців, двохразовий Чемпіон Світу в складі української команди на Чемпіонаті Світу «Найсильніша нація планети»), Лері Вінн, Євген Фокін, Олексій Антонюк (Генеральний директор мережі салонів краси "S&A Group", президент Спілки перукарів України) та інші відомі українські особистості.

Захід є аполітичним та виключає будь-яке використання символіки, що має політичне забарвлення!

Так масово День Державного Прапора святкуватиметься вперше після його офіційного проголошення у 2004 році. Маємо надію, цей приклад стане поштовхом для започаткування доброї традиції яскравого святкування та вшанування Державного Прапора України на наступні роки.

Святкування Всеукраїнської патріотичної ініціативи “Жовто-блакитний – національна гордість України” Форуму молодих лідерів України та Міжнародного центру протоколу та етикету – довготривалого проекту, спрямованого на виховання патріотизму, підтримання історичного духу і традицій українського державотворення, популяризації державного прапора України та виховання почуття національної гідності українських громадян, їх поваги до головного державного символу України – національного прапора. Також однією з цілей ініціативи є заохочення громадян та представників державної влади дотримуватися протокольних норм використання цього державного символу.
Програма святкування складатиметься із трьох основних компонентів:

12:30–13:00
Громадський мозковий штурм на тему «Як підвищити популярність національного прапору» та «Побажання національному прапору», що проводитиметься у формі викладення думок громадян на полотні.

13:00–13:30
Урочисте громадське зібрання, на якому з вітальними промовами до учасників звертатимуться:

- Ігор Шевченко, засновник Форуму молодих лідерів України;
- Інна Новак, засновник та директор «Міжнародного центру протоколу та етикету»;
- В’ячеслав Брюховецький, ректор Національного університету
«Києво-Могилянська академія»;
- Олег Скрипка, відомий український співак та громадський діяч.


13:30–15:00
Урочиста хода із державними прапорами України по маршруту Контрактова площа – вул. П. Сагайдачного, 17 (13:40) – вул. Хрещатик, 12 (14:20) – вул. Б. Хмельницького, 3-Б (14:40) – Національний театр опери та балету (15:00) зі стаціонарним встановленням Державного Прапору на дахах цих будівель.

За будь-яких питань стосовно участі в святкуванні звертайтеся до Ольги Ситник за тел.:(044)492 - 92 - 90 або Ігоря Миклащука тел.: (044) 465 - 68 - 03
Bookmark and Share