КИЇВ: КРИМСЬКИМ ДІТЯМ – УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ!


30 серпня о 12.00, Рух добровольців «ПРОСТІР СВОБОДИ» проводить пікетування Міністерства освіти й науки (проспект Перемоги, 10)з вимогою:

КРИМСЬКИМ ДІТЯМ – УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ

Учасники пікетування вимагатимуть негайно відкрити школи з українською мовою викладання в Бахчисараї та інших населених пунктах Криму, де прохання сотень батьків ігноруються чиновниками від освіти.
За роки незалежності в Криму відкрито лише 7 шкіл з українською мовою викладання. Державною мовою на півострові навчаються лише 2% дітей, хоча бажаючих – у багато разів більше.
«Простір свободи» спільно з іншими громадськими організаціями Криму поширив 14 серпня у Сімферополі заяву з вимогами негайно відкрити українську школу в Бахчисараї, де для цього давно є всі передумови, а упродовж року відкрити хоча б по одній такій школі в усіх містах та районах Криму.
Незважаючи на те, що заява вручена особисто керівникам автономії, а також виголошена 24 серпня на громадських слуханнях у центрі Сімферополя, влада жодним чином не відреагувала на вимоги кримських українців.


Контакт: Ольга Рудичук 8 (067) 36-77-901

Bookmark and Share