КИЇВ: акція "КАРАНТИН"


АКЦІЯ "КАРАНТИН"

Група неурядових організацій України проведе публічну акцію на підтримку російських колег
Події останніх років в Росії свідчать про намагання влади знищити громадські організації. Стартом кампанії „Влада РФ проти організацій громадянського суспільства РФ” можна назвати прийняття Закону „Про громадські організації”, занепокоєння з приводу положень якого одразу було висловлено міжнародними організаціями та російськими правозахисниками. З кожним роком ця кампанія проти існування права громадян об’єднуватися заради захисту своїх прав та інтересів, задля розбудови громадянського суспільства та впровадження принципів демократії, набирала обертів.
Пояснення: Українські неурядові організації оцінюють таке жахання ДЕМОКРАТІЇ з боку Російсьої влади проявом «вірусу» ТОТАЛІТАРИЗМУ, а тому оголошують «КАРАНТИН». Під час акції буде здійснено огородження території Посольства РФ, вимірювання рівня зараження «вірусом» та проведено дезинфікацію.
Місце проведення: Посольство Російської Федерації (Повітрофлотський пр-т, 27)

Дата проведення: 3 вересня 2007 року

Час проведення: 14:00-15:00

Також громадські організації України зробили відкриту ЗАЯВУ на підтримку колег російських колег. Наразі свої підписи поставили: Степан Барна ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна», Олександр Солонтай ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив», Любомир Грицак ВМГО «Молодий Рух», Олександра Матвійчук ВМГО «Дебатна Академія».
Ми закликаємо приєднатися до цієї ініціативи і довести, що цінності демократії, справедливості та відкритого суспільства не мають кордонів!!!
За додатковою інформацією та акредитацією звертайтеся:

Надія Копилець - 8-066-217-28-48; icq 429-422-882, nadiya.ua@gmail.com

ЗАЯВА
українських громадських організацій на підтримку колег у Російській Федерації
Події останніх років в Росії свідчать про намагання влади знищити громадські організації. Стартом кампанії „Влада РФ проти організацій громадянського суспільства РФ” можна назвати прийняття Закону „Про громадські організації”, занепокоєння з приводу положень якого одразу було висловлено міжнародними організаціями та російськими правозахисниками.
З кожним роком ця кампанія проти існування права громадян об’єднуватися заради захисту своїх прав та інтересів, задля розбудови громадянського суспільства та впровадження принципів демократії, набирала обертів.
Неурядові організації України висловлюють своє глибоке занепокоєння фактом незаконного закриття однієї з провідних правозахисних організацій, зареєстрованих в Росії – Молодіжного Правозахисного Руху.
МПР, сотні членів якої активно працюють щодня у 22 країнах по всій Європі, і в Україні зокрема, представники якої є експертами Ради Європи, на вимогу Федеральної реєстраційної служби було оголошено «недіючою» організацією. Рішення було винесено у закритому судовому засіданні, без повідомлення представників організації про проведення слухань за зачиненими дверима. Рішення було винесено 13 червня 2007 року, а організацію було поінформовано тільки нещодавно.
Ми солідарні з нашими російськими колегами і відчуваємо відповідальність за долю тих організацій громадянського суспільства в Росії, які не мають достатньо широкої партнерської бази та можуть будь-якого моменту опинитись безпорадними перед загрозою аналогічного незаконного закриття.
Ми ЗАКЛИКАЄМО органи правосуддя та державної влади Російської Федерації сприяти відновленню та дотриманню прав громадян на свободу асоціацій, як одну з фундаментальних свобод у демократичному суспільстві та припиненню гонінь на громадські організації в країні.
Ми готові рішуче приєднатися до боротьби та підтримати наших колег, і довести, що їх не ізольовано в задушливій атмосфері безправ'я та тиску на громадянське суспільство, що панує в РФ, оскільки нас об'єднують цінності демократії, справедливості та відкритого суспільства, яке не має кордонів.
Bookmark and Share