ЛУЦЬК: МОЛОДІЖНА ШКОЛА МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ


МОЛОДІЖНА ШКОЛА МУНІЦИПАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ в місті Луцьку.

Молоді люди, студенти вищих навчальних закладів міста Луцька, віком від 18 до 23 років, які бажають більше дізнатися про роботу міської влади або ж пов’язати свою майбутню кар’єру з службою в органах місцевого самоврядування запрошуються до участі в проекті "Молодіжна школа муніципального управління".

Проект реалізується ВОМГО "Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)" та Студентською профспілкою Волинського державного університету імені Лесі Українки. Підтримку у виконанні цієї програми надає Проект "Голос громадськості", що фінансується Канадським агентством з міжнародного розвитку (КАМР).

В рамках проекту будуть проведені навчальні семінари, організовано зустрічі з керівництвом міста та надано можливість пройти стажування в підрозділах Луцького міськвиконкому.
Для участі в проекті необхідно заповнити анкету-заявку та віднеси або надіслати її до оргкомітету проекту (офіс АМоРе) за адресою:
43016, м. Луцьк, вул. Ковельська, 2, офіс №16 (4-й пов.), тел. 78-82-92, 78-60-97, або на електронну пошту: amore.volyn@gmail.com.
Прийом анкет - до 10.09.2007 р.
Анкета-заявку можна знайти в доданому файлі або отримати в оргкомітеті.

ВИКОРИСТАЙ СВІЙ ШАНС!Bookmark and Share