ЛУЦЬК: відбудеться круглий стіл на тему "Лобіювання інтересів студентів: успішні практики


Лобіювання інтересів студентів – американський досвід

20 вересня у місті Луцьку за участю американського фахівця з питань студентського самоврядування Вероніки Оулс відбудеться круглий стіл на тему "Лобіювання інтересів студентів: успішні практики".

З 17 до 22 вересня в Україні перебуватиме Вероніка Оулс, викладач Міжнародного університету Флориди у Майямі. Вона є фахівцем з питань студентського самоврядування, і саме для того, щоб надати інформацію та провести тренінги серед українських студентів вона і приїздить на запрошення Державного департаменту США до України. Зокрема, 20 вересня вона відвідає Волинський державний університет імені Лесі Українки.
Цього дня за її участю відбудеться круглий стіл під час якого американська гостя поділиться досвідом діяльності американського студентського самоврядування, розкаже про успішні практики лобіювання інтересів студентів у США. Також Вероніка Оулс поспілкується з лідерами молодіжних та студентських організацій Волинської і Рівненської областей на тему сьогоднішнього стану студентського самоврядування в обох регіонах.
Захід відбудеться: 20 вересня 2007 року о 10:30 у конференц-залі Волинського державного університету імені Лесі Українки за адресою: м. Луцьк, пр. Волі, 13 (3-й пов.)
До участі в круглому столі запрошуються представники органів студентського самоврядування, молодіжних та громадських організацій Волинської та Рівненської областей, які працюють за цією тематикою.
Захід проводиться Посольством США в Україні спільно з ВОМГО
"Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)" при підтримці Волинського державного університету імені Лесі Українки


Для участі та із запитаннями слід зголошуватися за контактами:
Михайло Шелеп
тел (0332) 78-82-89
моб. тел. 80674165086
e-mail: amore.volyn@gmail.comBookmark and Share