Луганськ: фестиваль антифашистського граффіті


“Велика Україна” проведе в Луганську перший фестиваль антифашистського граффіті “Кольори свободи”

8-9 вересня в Луганську проходитиме перший Всеукраїнський фестиваль антифашистського і патріотичного граффіті “Кольори свободи”. Ініціатором фестивалю виступила політична партія “Велика Україна”, а сам захід проходитиме в рамках святкування Дня міста за підтримки Луганської держадміністрації.

У фестивалі візьмуть участь вуличні художники з Києва, Запоріжжя, Одеси, Криму, Харкова і всієї Луганської області.

Луганськ для проведення такого фестивалю було обрано не випадково. Понад рік тому на стінах житлових будинків, установ, парканах почала з'являтися нацистська символіка та гасла. Саме ситуація, що склалася з поширенням фашистських ідей і символів на вулицях Луганська, стала передумовою проведення з ініціативи політичною партією “Велика Україна” першого Всеукраїнського фестивалю патріотичного і антифашистського графіті “Кольори свободи”.

“Нашою програмною задачею завжди було виховання патріотизму і протистояння фашизму у всіх його проявах. Ми змусимо владу працювати на благо жителів, захищати їх інтереси, забезпечувати їх безпеку. Провести такий фестиваль просто необхідно, адже на території області проживають представники 117 національностей. Час зробити Україну територією вільною від фашизму”, - прокоментував акцію лідер партії “Велика Україна” Ігор Гекко.

Підсумком фестивалю стане віртуальна фотовиставка, розміщена на сайтах Луганської міськради, Політичної партії “Велика Україна” та на новинному порталі культури “Тиск світла” (www.tisk.in.ua).

Прес-служба політичної партії “Велика Україна”
тел.: 8(050)425 17 15
e-mail: politika888@yandex.ru
www.velikaukraina.org


Bookmark and Share