ЛЬВІВ: осінній набір до AIESEC


Осінній набір до AIESEC у Львові

13 вересня в конференц залі Палацу Мистецтв (вул. Коперника 17) з 12.00 до 12.45 відбудеться презентація AIESEC. Подія пройде в рамках осіннього набору молодих людей до Організації.

Під час Заходу учасники детальніше дізнаються про AIESEC та можливості свого розвитку в нас.

Адже AIESEC - це найбільша та найпотужніша міжнародна неполітична некомерційна організація що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем.

AIESEC керована студентами та молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку. З нами ти маєш можливість віднайти та розвинути свій потенціал для позитивного впливу на суспільство .

За допомогою численних міжнародних можливостей ми надаємо нашим учасникам професійний та персональний досвід для того, щоб вони могли робити позитивні зміни в тій сфері, яку самі собі обрали.

Досвід, отриманий в AIESEC, робить унікальним комбінація трьох інструментів – досвід лідерства, міжнародні стажування та освітнє середовище. Ці можливості ти використовуєш як базу розвитку в сфері твого особистого зацікавлення (наприклад, підприємництво, освіта, соціальна сфера, енергія, ВІЛ/СНІД та інші). Лише ти плануєш та керуєш своїм досвідом.

Учасники AIESEC щороку мають понад 5000 можливостей спробувати себе в ролі керівника проекту або керівника різних напрямків роботи Організації( напр., управління людським ресурсами, піар, продаж, маркетинг та інше) на будь-якому якому з її рівнів, отримати практичний досвід у проектному менеджменті, плануванні, роботі в інтернаціональних командах, проведенні тренінгів та… просто втіленні своїх мрій та ідей в реальність.

Оскільки ми найбільша у світі молодіжна організація, то в нас ти можеш поїхати на стажування в любу зі 100 країн в яких працює AIESEC. Стажування здійснюються в 4 основних сферах: економіка, освіта, комп ' ютерні техногії, соціальна сфера.

AIESEC надає тобі можливості для особистого розвитку та самопізнання через тематичні освітні дискусії, наставництво, унікальні віртуальні мережі, навчання, спілкування, досвід роботи в команді. Ключовим елементом створення міжнародного освітнього середовища є AIESEC -конференції.

Для того щоб потрапити на перший етап відбору до Організації потрібно заповнити аплікаційну форму, яку учасники отримають після проведення презентації. Захід проходить в рамках співпраці AIESEC та Книжкового Форуму видавців. Потрапити на нього можна при наявності спеціального запрошення, отримати яке можна за адресою м. Львів пр. Свободи 18/007 ( економічний факультет ЛНУ ім.Франка) тел/факс.: 296 44 60

Деталі на сайті http://www.aiesec.lviv.ua

З повагою, віце-президент з маркетингових комунікацій
AIESEC у Львові
Аляб'єва Наталія
mob.+380 97 330 31 90
mail to: nata.alabyeva@aiesec.net
nata.alabyeva@gmail.com
msn: nata.alabyeva@hotmail.com

Bookmark and Share