УКРАЇНА: Інститут Політичної Освіти продовжив до 15 вересня час збору „корупційних” анкет


Шановні представники громадських організацій, органів самоорганізації населення, активні мешканці великих та малих громад, повідомляємо, що Інститут Політичної Освіти продовжив збір анкет в рамках проекту „50+1 найпоширеніша корупційна схема місцевої влади” до 15 вересня.

Якщо Ви хочете долучитися до реалізації проекту по оприлюдненню для широкого кола громадськості в Україні найпоширеніших корупційних схем, що мають місце в міських, районних та обласних радах, пов’язаних з діяльністю місцевої влади та процесом схвалення та реалізації рішень органів місцевого самоврядування, то просимо Вас до 15 вересня включно, заповнити анкету (анкета в окремому файлі).

На основі Ваших анкет на даний момент формується каталог корупційних схем органів місцевої влади, що стане основою для оприлюднення сучасної ситуації в місцевій владі, наявність корупційних схем міських голів, виконавчих комітетів рад, адміністрацій, окремих депутатів.
Ваші заповнені анкети просимо надсилати на електронну адресу проекту або Інституту Політичної Освіти - 51coraptions@gmail.com, ipo_ipe@yahoo.com.
Ми будемо раді бачити серед наших партнерів як знаних нами партнерів так і нові організації, у першу чергу ті, що мають сміливість відкрито і чесно говорити про ті корупційні явища, що мають місце у представницькій та місцевій виконавчі владі, серед депутатського корпусу та міських голів. Пропонуємо об’єднати свої зусилля задля подолання такого ганебного явища, як корупція! НАСТАВ ЧАС ГОВОРИТИ!

Також просимо Вас сприяти поширенню анкети та інформації про конкурс серед депутатського корпусу, ЗМІ, представників громадських організацій та органів самоорганізації населення, активних членів громади.

Довідково:
Проект „50+1 найпоширеніша корупційна схема місцевої влади” реалізовується в рамках проекту "Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна" (реалізація проекту стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з Міжнародного розвитку (АМР США), Корпорацію Виклики Тисячоліття (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI)).
За додатковою інформацією звертайтеся до Інституту Політичної Освіти за телефонами +38-044-2785516; +38-044-2785543.
Ростислав Томенчук – керівник проекту „ 50+1 найпоширеніша корупційна схема місцевої влади”
01001 м. Київ, вул.. Хрещатик,44А
Тел.: +380442785516, +380442785543, +380505757925
E-mail: rostyslavt@yahoo.com, 51coraptions@gmail.com

АНКЕТА:

Bookmark and Share