КИЇВ: підписання договору між УАСС та БЮТ


11 вересня 2007 року о 14*00 відбудеться підписання договору про співпрацю між Українською асоціацією студентського самоврядування, Блоком Юлії Тимошенко та Всеукраїнською молодіжною громадською організацію "Батьківщина молода" на виконання „Зобов’язання Блоку Юлії Тимошенко перед студентами України”.

У серпні цього року Українська асоціація студентського самоврядування (УАСС) звернулась з відкритим листом до основних політичних сил країни, аби вони розтлумачили виборцям свою чітку позицію щодо вищої освіти у нашій державі. Відповідь отримали лише від Блоку Юлії Тимошенко (БЮТ), що була викладена у ”Зобов’язанні Блоку Юлії Тимошенко перед студентами України”. У ній містяться чимало принципових для Української асоціації студентського самоврядування питань, зокрема щодо приведення стипендій до рівня прожиткового мінімуму, розповсюдження права студентів на пільговий проїзд на цілий рік та стосовно законодавчого закріплення за органами студентського самоврядування визначених прав та повноважень у житті вищих навчальних закладів.

„Договір визначає механізми організації співпраці між УАСС, органами студентського самоврядування та БЮТ щодо реалізації ”Зобов’язання Юлії Тимошенко перед студентами України”. Ці механізми передбачають відкриту участь органів студентського самоврядування всіх вузів України. Та головним є те, що ми вболіваємо за теперішнє і майбутнє студентів, настроєні на рішучі та ефективні дії для вирішення актуальних проблем.” – коментує Олексій Кляшторний, голова Секретаріату УАСС.

Підписання відбудеться за адресою: бульвар Лесі Українки, 26 (офіс Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Батьківщина молода”). Вхід за журналістськими посвідченнями.Для акредитації
Манакова Мар’яна
YASSpress@ukr.net
8 050 5555 850
Українська асоціація
студентського самоврядування

а/c – 369, Київ 03150, Україна
тел. / факс (+38 044) 5298901, адреса електронної пошти: info@uass.org.ua

Bookmark and Share