ЛУЦЬК: фестиваль української альтернативної музики «Бандерштат-2007»


Всеукраїнською молодіжною громадською молодіжною організацією «Національний Альянс» ведеться підготовка до патріотичного музичного фестивалю «Бандерштат-2007». Музичне свято відбудеться 15-16 вересня у Луцьку і буде присвячено 65-ій річниці створення Української повстанської армії. На фестивалі виступить близько 20 музичних гуртів з багатьох регіонів України.

Ідея проведення подібного дійства існувала вже кілька років, але тільки у 2007 році молодіжний актив Волині вирішив започаткувати проведення Всеукраїнського фестивалю української альтернативної музики, для якого невипадково обрали назву „Бандерштат-2007”. Захід має патріотичне забарвлення, про що свідчать умови участі у фестивалі.

На Бандерштаті передбачається виступ багатьох українських гуртів та проведення майстер-класів різного спрямування, котрі ставитимуть за мету пропагування української мови, культури, проукраїнського стилю мислення, життєвої активності тощо.

Усі деталі та новини стосовно ідеї, мети та власне підготовки заходу можна знайти на Інтернет-сторінці фестивалю: www.bandershtat.org.ua


ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

15 вересня, субота:

„Самотня Оаза” (Луцьк)
„Галас” (Луцьк)
„Спалені Вітрила” (Рівне)
„Апатія” (Володимир-Волинський)
„Underground Dimension” (Івано-Франківськ)
„Проджектор Джміль” (Львів)
„Смарагда” (Київ)
„Брем Стокер” (Рівне)

16 вересня, неділя:

„Dispel” (Луцьк)
„Softminor” (Ковель)
„Breaking Brain Without Aim” (Чернівці)
„Н-44” (Луцьк)
„Серцевий Напад” (Чернівці)
„Де Сенс” (Червоноград)
„SLAP” (Луцьк)
„Полинове Поле” (Львів)
„Тінь Сонця” (Київ)

Арт-директор фестивалю Бндерштат-2007”
Сергій Мартинюк (моб. тел. – 8 097 160 79 77)


Bookmark and Share