ВІННИЦЯ: візитний Курс Змін


Інформаційне повідомлення
для учасників Візитного курсу в м. Вінниця

«Основи Свободи» (F4F) - це програма міжнародного руху "Ініціативи до Змін". Програма заснована в 1993році, після занепаду Комуністичного режиму в Східній і Центральній Європі, як ініціатива, що заохочує новий стиль “лідерства з цілісністю”, глибше розумінні цінностей, що лежать в основі демократичного і вільного суспільства. Сьогодні, після 14 років роботи «Основи Свободи» прагне і продовжує розвиватись і в інших країнах світу, обмінюючись досвідом та створюючи нові матеріали. В Україні програма реалізовується за активної підтримки Народно-демократичної ліги молоді.
Цілі «Основ Свободи» - підтримати розвиток дійсно вільного та справедливого суспільства, надихаючи окремих людей та команди на створення бачення, усвідомлення життєвої мети і цінностей. Це досягається за допомогою курсів і семінарів, які підтримують розвиток особистості і команд до моменту, коли вони здатні розвивати і втілювати власні ініціативи задля трансформації суспільстві
ОПИС КУРСУ
Візитний Курс Змін - це інтерактивний курс, що створює особливий простір для розвитку в учасників життєво-необхідних знань та навиків, а також впевненості у собі, глибшого розуміння себе, своїх цілей, мотивації і проникливості щодо потреб суспільства. Такий досвід надихає на пошук і внесення позитивних змін в житті, свідому активну суспільну позицію на основі життєвих моральних цінностей.
Робота проходить у формі дослідження, дискусій та обміну точками зору і досвідом між учасниками і фасилітаторами. Застосовуються також методи презентацій, обговорення у великих і малих групах, інтерактивні вправи на командо-формування, ролеві ігри і Час для Рефлексії. Курс триває протягом 7 днів для групи з 20 учасників, яку веде команди 3-5 фасилітаторів.
Організатором курсу є Народно-демократична ліга молоді та, зокрема, Вінницька обласна організація НДЛМ.

КУРС РОЗВИВАЄ В УЧАСНИКІВ:
- розуміння того, як люди ростуть і змінюються.
- розуміння того як цінувати і слідувати вашим глибоким переконанням.
- мотивацію розвивати і підтримувати демократичну культуру.
- навики побудови команди на основі довіри, взаємоповаги та відданості справі;
- здатність здобути відчуття внутрішньої свободи

ЩО ПІСЛЯ КУРСУ?
Післякурсова програма - це суттєва частина роботи програми «Основи Свободи». Продовжуючи працювати з учасниками й після курсів, “F4F” створила мережу, залучаючи туди різноманітні організації, команди та індивідів. Листування, розвиток регіональної та міжнародної Мережі команд, різноформатні візити, Інформаційний Бюлетень, міжнародні заходи і зустрічі забезпечують подальший тренінг і створюють можливості співпраці в межах регіону і міжнародної спільноти

ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕНН
Курс у Вінниці проводитиметься з 19 по 25 вересня 2007 року на базі відпочинку «Олімпія» Вінницького державного аграрного університету в с. Селище Вінницького району, що розташоване в 15 км. від м. Вінниця.

УМОВИ УЧАСТІ
Організатори покривають витрати на проживання та харчування. Проїзд учасників до м. Вінниця не відшкодовується. Для участі необхідно заповнити анкету учасника та сплатити адмін-внесок у розмірі не менш як 75 грн.
ОДНІЄЮ ІЗ УМОВ УЧАСТІ Є ОБОВ’ЯЗКОВА ПРИСУТНІСТЬ КОЖНОГО ІЗ УЧАСНИКІВ КУРСУ ПРОТЯГОМ 7 ДНІВ. ТОМУ, ПЕРЕД ТИМ ЯК ПІДТВЕРДИТИ СВОЮ УЧАСТЬ У КУРСІ ОБОВ’ЯЗКОВО УЗГОДЬТЕ СВОЄ ТИЖНЕВЕ ВІДРЯДЖЕННЯ. МИ ЗАПРОШУЄМО ВАС ПРИЙНЯТИ ВИКЛИК І ПРОЖИТИ ЦЕЙ ТИЖДЕНЬ НЕЗВИЧНО, ВИМКНУВШИ ВАШ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН ПІД ЧАС КУРСУ І ВІДМОВИВШИСЬ ВІД (АБО ОБМЕЖИВШИ) ПАЛІННЯ ТА ВЖИВАННЯ СПИРТНИХ ТА НАРКОТИЧНИХ РЕЧОВИН.
КОНТАКТИ

Координатори Курсу - Україна:
Павло Вікнянський (м. Київ) - +38 (044) 522-82-98, e-mail: office@ndlm.org.ua
Андрій Кавунець (м. Вінниця) - +38 (0462) 605-562, +38 (050) 461-20-46, e-mail: ndlm_vin@ukr.net

Координатори програми:
Зоряна Борбулевич (м. Київ): info@f-4-f.org ; тел.: +380972254349
visit our website: www.f-4-f.org
або 24 Greencoat Place, London, SW1P 1RD, England, Call us: +44 (0) 20 7798 6000; +44 (0) 114 2680 670.


АНКЕТА:

Bookmark and Share