Візитний Курс Змін


Запрошуємо до участі у Візитному Курсі Змін !
Чернігівська молодіжна громадська організація «Молодь – XXI століття»
за довгий час напрацювань, розробки методик та пошуку можливостей,
із задоволенням запрошує до участі у Візитному Курсі Змін (організація F4F) представників, а саме лідерів громадських організацій, профспілок, студентських рад, представників бізнес-структур, активних громадян та молодих політиків.

Візитний Курс Змін - це інтерактивний курс, що створює особливий простір для розвитку життєво необхідних знань та навиків, а також впевненості у собі, глибшого пізнання себе, своїх цілей, мотивації і соціальної інтуїції. Такий досвід надихає на пошук і внесення позитивних змін в житті, свідому активну суспільну позицію на основі життєвих моральних цінностей.

Курс проходить у формі дослідження, дискусій та обміну точками зору і досвідом між учасниками і фасилітаторами і триває протягом 7 днів для групи з 20 учасників, яку веде команда із 3-5 фасилітаторів. Застосовуються також методи презентацій, обговорення у великих і малих групах, інтерактивні вправи на командоформування, ролеві ігри і Час для Рефлексії.

Даний курс безпосередньо розроблений для представників громадського сектору, активістів регіону та має на меті об’єднати активних діячів громади, дати зрозуміти, що ми є єдиною потужною командою, яка, працюючи в «третьому секторі», переслідує спільну для всіх мету – розбудову демократичної держави, розвиток та підтримку демократичних процесів та стандартів, значення внутрішньої та зовнішньої свободи.
«Основи Свободи» (F4F) - це програма міжнародного руху "Ініціативи до Змін". Програма заснована в 1993році, після занепаду Комуністичного режиму в Східній і Центральній Європі, як ініціатива, що заохочує новий стиль “лідерства з цілісністю”, глибше розуміння цінностей, що лежать в основі демократичного і вільного суспільства. Сьогодні, після 14 років роботи «Основи Свободи» прагне і продовжує розвиватись і в інших країнах світу, обмінюючись досвідом та створюючи нові матеріали.

Цілі «Основ Свободи» - підтримати розвиток дійсно вільного та справедливого суспільства, надихаючи окремих людей та команди на створення бачення, усвідомлення життєвої мети і цінностей. Це досягається за допомогою курсів і семінарів, які підтримують розвиток особистості і команд до моменту, коли вони здатні розвивати і втілювати власні ініціативи для трансформації суспільстві.
Програма курсу охоплює наступні питання:
- розуміння того, як люди ростуть і змінюються.
- розуміння того, як цінувати і слідувати вашим глибоким переконанням.
- мотивація розвивати і підтримувати демократичну культуру.
- навики побудови команди на основі довіри, взаємоповаги та відданості справі.
- здатність здобути відчуття внутрішньої свободи.

Важливим для організаторів є продовження та підтримка учасників після курсу. Післякурсова програма - це суттєва частина роботи програми «Основи Свободи». Післякурсова програма проводиться через: підтримання контактів з учасниками, розвиток регіональної та міжнародної Мережі команд, різноформатні візити, Інформаційний Бюлетень, міжнародні заходи і зустрічі. Це робиться задля тривалого росту і можливої співпраці в межах регіону і міжнародної спільноти.

Курс в м.Чернігові проводитиметься з 13 по 20 жовтня 2007 року на базі ДОК «Електронік», с.Сновянка, Чернігівський р-н, Чернігівська обл.

Організатори покривають витрати на проживання та харчування. Проїзд учасників до м.Чернігова не відшкодовується. Для участі необхідно заповнити анкету учасника та сплатити адмінвнесок у розмірі не менш як 100,00грн.

Однією із умов участі є обов’язкова присутність кожного із учасників курсу протягом 7 днів. Тому, перед тим як підтвердити свою участь у курсі обов’язково узгодьте своє тижневе відрядження. Ми запрошуємо Вас прожити цей тиждень незвично і прийняти виклик, вимкнувши Ваш мобільний телефон під час курсу і відмовившись від (обмеживши) паління та вживання спиртних і наркотичних речовин.

АНКЕТИ НАДСИЛАТИ НА E-MAIL : YXXIC98@YAHOO.COM (З ПОЗНАЧКОЮ В ПОЛІ ТЕМА : “VC-COURSE”)

КОНТАКТИ:
Координатори Курсу - Україна:
Капшук Олена (м. Чернігів) - +38 (0462) 605-562, +38 (063) 570-67-87, e-mail: ilona0605@yahoo.com
Координатори програми:
Зоряна Борбулевич (м. Київ) :info@f-4-f.org
тел.: +380972254349
Анжела Старовойтова (м. Сімферополь): info@f-4-f.org;
visit our website: www.f-4-f.org або
24 Greencoat Place, London, SW1P 1RD, England
Call us: +44 (0) 20 7798 6000; +44 (0) 114 2680 670.

Інформаційне повідомлення
для учасників Візитного курсу в м.Чернігові.

«Основи Свободи» (F4F) - це програма міжнародного руху "Ініціативи до Змін". Програма заснована в 1993году, після занепаду Комуністичного режиму в Східній і Центральній Європі, як ініціатива, що заохочує новий стиль «лідерства з цілісністю», глибше розуміння цінностей, що лежать в основі демократичного і вільного суспільства. Сьогодні, після 14 років роботи «Основи Свободи» прагне і продовжує розвиватись і в інших країнах світу, обмінюючись досвідом та створюючи нові матеріали.
Цілі «Основ Свободи» - підтримати розвиток дійсно вільного та справедливого суспільства, надихаючи окремих людей та команди на створення бачення, усвідомлення життєвої мети і цінностей. Це досягається за допомогою курсів і семінарів, які підтримують розвиток особистості і команд до моменту, коли вони здатні розвивати і втілювати власні ініціативи задля трансформації суспільства.
ОПИС КУРСУ
Візитний Курс Змін - це інтерактивний курс, що створює особливий простір для розвитку в учасників життєвонеобхідних знань та навиків, а також впевненості у собі, глибшого розуміння себе, своїх цілей, мотивації і проникливості щодо потреб суспільства. Такий досвід надихає на пошук і внесення позитивних змін в житті, свідому активну суспільну позицію на основі життєвих моральних цінностей.
Робота проходить у формі дослідження, дискусій та обміну точками зору і досвідом між учасниками і фасилітаторами. Застосовуються також методи презентацій, обговорення у великих і малих групах, інтерактивні вправи на командо-формування, ролеві ігри і Час для Рефлексії. Курс триває протягом 7 днів для групи з 20 учасників, яку веде команда із 3-5 фасилітаторів.
КУРС РОЗВИВАЄ В УЧАСНИКІВ:
- розуміння того, як люди ростуть і змінюються.
- розуміння того як цінувати і слідувати вашим глибоким переконанням.
- мотивацію розвивати і підтримувати демократичну культуру.
- навики побудови команди на основі довіри, взаємоповаги та відданості справи.
- здатність здобути відчуття внутрішньої свободи.

ЩО ПІСЛЯ КУРСУ?
Після курсова програма - це суттєва частина роботи програми «Основи Свободи». Продовжуючи працювати з учасниками й після курсів, “ОС” створила мережу, залучаючи туди різноманітні організації, команди та індивідів. Листування, розвиток регіональної та міжнародної Мережі команд, різноформатні візити, Інформаційний бюлетень, міжнародні заходи і зустрічі забезпечують подальший тренінг і створюють можливості співпраці в межах регіону і міжнародної спільноти.
ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕНН
Курс в Чернігові проводитиметься з 13 по 20 жовтня 2007 року на базі ДОК «Електронік», смт. Сновянка, Чернігівський район. Звертатися до Капшук Олени.

УМОВИ УЧАСТІ
Організатори покривають витрати на проживання та харчування. Проїзд до м. Чернігова не відшкодовується. Для участі необхідно заповнити анкету учасника та сплатити амін-внесок у розмірі не менш як 100,00 грн.
Однією із умов участі є обов’язкова присутність кожного із учасників протягом 7 днів. Тому, перед тим як підтвердити свою участь у Курсі обов’язково узгодьте своє тижневе відрядження. Ми запрошуємо Вас прийняти виклик і прожити цей тиждень незвично, вимкнувши Ваш мобільний телефон під час Курсу і відмовившись від ( обмеживши) паління та вживання спиртних та наркотичних речовин.

АНКЕТИ НАДСИЛАТИ НА E-MAIL : YXXIC98@YAHOO.COM (З ПОЗНАЧКОЮ В ПОЛІ ТЕМА : “VC-COURSE”)

КОНТАКТИ
Координатори Курсу - Україна:
Капшук Олена (м. Чернігів) - +38 (0462) 605-562, +38 (063) 570-67-87, e-mail: ilona0605@yahoo.com
Керівництво проектом:
Зоряна Барбулевич (м.Київ): info@f-4-f.org
Тел.: +380972254349
Анжела Старовойтова (м.Сімферополь)– info@f-4-f.org
visit our website: www.f-4-f.org

АНКЕТА:Bookmark and Share