ЛЬВІВ: «Вибори 2007: Хто насправді представляє молодь?»


Всеукраїнська молодіжна громадська
організація "Фундація Регіональних Ініціатив"

запрошує Вас взяти участь у проведенні в місті Львові чергового круглого столу «Вибори 2007: Хто насправді представляє молодь?», котрий відбудеться 17 вересня цього року о 14:30 у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації за адресою: вул. Винниченка 18, кімната 257.
Громадянська кампанія "Молодіжна Варта" є першою в історії України моніторинговою кампанією щодо інтересів молодого виборця, яка однаково ставиться до усіх політичних сил, оскільки є позапартійною. Основною метою кампанії є вимога до кожного суб’єкта виборчого процесу звернути увагу на інтереси третини виборців України - громадян віком від 18 до 35 років.
Під час круглого столу буде презентовано унікальне дослідження щодо наявності молоді у списках політичних сил всіх учасників позачергових виборів до Верховної Ради України 30 вересня 2007-го року, та зроблений порівняльний аналіз з виборами 2006-го року.
У ході круглого столу будуть обговорені наступні теми:
- участь молоді у виборчих списках політичних сил, квотування і рівень представництва молодих кандидатів;
- зміна поколінь серед парламентаріїв України; молоді кандидати – хто вони такі? Бізнесмени, діти впливових українців чи лідери при партійних „молодіжок”?;
- що чекає молодь від учасників виборів, найболючіші питання молодіжної політики;
- майбутній „молодіжний портрет” наступного парламенту.
До участі запрошені – представники політичних партій та блоків, молодіжні громадські організації, експерти та політологи, кандидати до ВРУ, ЗМІ.

Робота круглого столу буде детально висвітлена на Вільному молодіжному порталі – www.fri.net.ua З питань отримання коментарів, аналітичних матеріалів тощо – звертайтеся – fri@poshta.org.ua, +380509675094. Проводитиме круглий стіл Голова Всеукраїнської Молодіжної Громадської Організації „Фундація Регіональних Ініціатив” Олександр Солонтай.
У разі Вашою зацікавленості взяти участь у роботі круглого столу просимо висилати підтвердження участі на електронну скриньку fri_lviv@ukr.net та телефонувати за номерами +380673168546 , +380937238485

З повагою,
голова Львівського міського осередку
Всеукраїнської Молодіжної Громадської
Організації „Фундація Регіональних Ініціатив”

Ірина Білик
Bookmark and Share