ОДЕСА: прес-конференція "Надії й біль одеситів у переддень нескінченних виборів"


19 вересня о 12.00 у приміщенні Одеської обласної спілки журналістів (пр.Шевченка, 11) відбудеться прес-конференція "Надії й біль одеситів у переддень нескінченних виборів". У заході візьмуть участь голова Одеської обласної організації Спілки молодих політологів України Олександр Радіонов, заступник голови Одеської обласної організації СМПУ Анатолій Безкровний, лідер суспільно-політичного об'єднання "Справедлива Одеса" Дмитро Співак.


Одеською обласною організацією Спілки молодих політологів України у період з 10 по 15 вересня 2007 року проводився суспільний моніторинг "Надії й біль одеситів у переддень нескінченних виборів". Чи вплинуть дострокові парламентські вибори на роботу міської влади? Про що свідчить перейменування вулиць і перенесення пам'ятників в Одесі? На що в першу чергу повинна скерувати свої зусилля міська влада? На ці й інші питання дали відповідь самі одесити в ході вивчення суспільної думки.

Дослідженням було охоплено 1615 респондентів з рівномірним розподілом за статтю й віком в Приморському, Маліновському, Київському й Суворівському районах міста Одеси. Захід здійснювався в рамках діяльності суспільно-політичного об'єднання "Справедлива Одеса" з метою визначення ставлення жителів Одеси до найбільш актуальних проблем, які часто згадуються в ЗМІ й політичними діячами у світлі майбутніх дострокових парламентських виборів. Основні напрямки моніторингу були визначені представниками громадських організацій, що входять в СПО "Справедлива Одеса" на підставі звернень громадян, для подальшої розробки напрямків вирішення актуальних проблем Одеси.
Bookmark and Share