УКРАЇНА: КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ


КОМПАНІЯ «КИЇВСТАР» ПРОВОДИТЬ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Національний мобільний оператор «Київстар» у рамках соціальної ініціативи «Для людей, для країни!» проводить Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт.

У конкурсі беруть участь 9 провідних технічних ВНЗ по всій Україні, які являються учасниками соціальної програми компанії «Іменні стипендії від «Київстар». Цьогорічний конкурс студентських наукових робіт – новий етап реалізації програми підтримки талановитих студентів, які навчаються за спеціальністю «Телекомунікації». За результатами конкурсу будуть відібрані 10 найкращих робіт, а їхні автори нагороджені ноутбуками. Конкурс триватиме з 15.09.2007 р. по 31.10.2007 р.

Керівник департаменту із корпоративних зв’язків «Київстар» Жанна РЕВНОВА:
«Компанія «Київстар» послідовно та системно реалізує соціальні програми, які являються складовими нашої всеукраїнської ініціативи «Для людей, для країни!». Особливе місце в ній займає програма «Іменні стипендії від «Київстар». Вже понад чотири роки ми підтримуємо обдароване українське студентство, яке опановує спеціальність «Телекомунікації». Молодь – наше майбутнє, а талановита молодь, яка обрала своїм фахом телекомунікації, – це майбутнє бізнесу, яким ми займаємося. Ми впевнені, що конкурс студентських наукових робіт від «Київстар» стане стимулом для подальшого розвитку та вдосконалення своїх знань, а для декого – першим кроком до успішного професійного майбутнього. Телекомунікації є перспективною галуззю, що постійно розвивається і потребує кваліфікованих спеціалістів. Можливо, саме ці студенти в майбутньому стануть співробітниками нашої компанії. «Київстар» створює кращі умови для талановитої молоді України, а отже прагне кращого майбутнього для людей та України».

Програма підтримки українського студентства реалізується компанією «Київстар» у рамках соціальної ініціативи «Для людей, для країни!» вже понад чотири роки поспіль. Кожного навчального року 54 українських студенти з 9-ти технічних ВНЗ отримують іменні стипендії від компанії «Київстар». У кожному закладі ректорат щороку обирає 6 найкращих студентів, яких рекомендує на отримання стипендії. У процесі відбору студентів враховується успішність з усіх дисциплін, активна участь у житті учбового закладу та наукова діяльність.

Інформаційна довідка про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт від «Київстар»:
Учасники програми компанії «Київстар» з підтримки українського студентства: Дніпропетровський національний університет; Донецький національний університет; Донецький національний технічний університет; Національний університет «Львівська політехніка»; Одеська національна академія зв'язку ім. О.С. Попова; Севастопольський національний технічний університет; Харківський національний університет радіоелектроніки; Вінницький національний технічний університет; Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій.

Конкурс триватиме з 15.09.2007 р. по 31.10.2007 р. Роботи приймаються до 31.10.2007 р. в електронному вигляді на e-mail: stud.konkurs@kyivstar.net. Детальнішу інформацію щодо конкурсу та вимог до наукових робіт можна отримати, надіславши запит на e-mail: stud.konkurs@kyivstar.net.
Визначення переможців буде проведено експертною комісією у складі фахівців компанії «Київстар».

За додатковою інформацією звертайтеся
до керівника сектору зв’язків із ЗМІ компанії «Київстар» Віктора Гоцуленка
тел. 8 (067) 237 2199, 8 (067) 220 6734, e-mail: victor.gotsulenko@kyivstar.net
www.kyivstar.net, www.djuice.com.ua, www.starport.com.uaBookmark and Share