КИЇВ: показ вистави “Пекельні вибори”


Партія “Велика Україна” пропонує Вашій увазі прем’єрний показ вистави “Пекельні вибори” у виконанні професійного політичного театру “Народна Сцена”. Він відбудеться 24 вересня о 19.00 в “Молодому театрі” (вул. Прорізна 17). Вистава-фарс присвячена передвиборчим перегонам в Україні. На прем’єру запрошені відомі політики, журналісти та культурні діячі.

“Пекельні вибори” - це музичний трагі-фарс про те, як під час виборчої кампанії відомі українські політики потрапляють до пекла. Але навіть у царстві темряви у них не зникає непереборна тяга до палких промов, боротьби за електорат та створення коаліцій.

Театр політичної партії “Велика Україна” - “Народна Сцена” - запевняє: у виставі не буде жодної політичної реклами. “Народна Сцена” об'єктивно і неупереджено, використовуючи кращі традиції народного гумору і світового театру, покаже справжнє обличчя української політики.

Нагадуємо, що політична партія “Велика Україна” не бере участі в позачергових парламентських виборах 30 вересня і жодним чином не підтримує нікого з учасників передвиборчих перегонів.

Протягом вистави Ви зможете побачити головних учасників передвиборчих перегонів у незвичній обстановці, і лише у нас вони говоритимуть правду і нічого крім правди.

Вхід безкоштовний. Усім бажаючим потрапити на прем’єру вистави “Пекельні вибори” треба до 12 години 20 вересня 2007 року замовити іменні запрошення за телефонами:

8 (093) 7474376 Ірина
8 (063) 5944474 Еліна
Bookmark and Share