НА - Івано-Франківськ: ініційовані заходи допомоги ветеранам УПА


Івано-Франківська організація НА ініціювала програму допомоги ветеранам Української Повстанської Армії. Проблема полягає в тому, що сьогодні ми часто спостерігаємо багато галасу і чуємо велику кількість слів щодо любові до УПА від ряду патріотичних структур чи навіть простих людей. Проте часто з цього всього самим ветеранам ні холодно ні тепло. В понеділок 27 червня 9 активістів НА виїхало в с. Маркову Богородчанського району Івано-Франківської області в гості до вояка УПА Дмитра Верхоляка - «Дуба».
Весь день молоді патріоти власними руками складали дяку свого покоління українським націоналістам 1940-50 років – косили траву, пололи грядки на городі, копали ями і т.п.
Проблема в тому, що друг Дуб вже є доволі старою і хворою людиною, яка пережила 25 років сталінських концтаборів, поранення в ногу. Зараз цей легендарний чоловік мусить знову відчувати прикрі хвилини, оскільки живе сам, ноги в нього хворі. А пенсія від рідної Української держави ой як мала, не те що в його катів – НКВД-стів, які отримують часом по кілька тисяч гривень.
Друга Дуба франківська організація НА хоче взяти під свою опіку. Не рідше як раз в місяць буде організовано робочу групу до десяти осіб, які будуть хазяйнувати на господарсті Дмитра Верхоляка, записувати і впорядковувати його спогади, турбуватись про їх публікацію.
А найближчим часом франківська організація НА на прохання друга Дуба буде здійснювати збір коштів на покращення побуту цього легендарного повстанця. Чекаємо подібних ініціатив в інших регіонах України!
Україна – понад усе!
УПА – державне визнання!

Інформаційни відділ Івано-Франківської організації
"Національний Альянс"

Bookmark and Share