РІВНЕ: РОЗГОРНУТЬ НАЙБІЛЬШИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ


В РІВНОМУ РОЗГОРНУТЬ НАЙБІЛЬШИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ

Шановні журналісти! Завтра, 21 вересня на центральній площі Рівного активісти рівненського осередку громадської організації «Молодіжний Союз Наша Україна» розгорнуть найбільший в Україні жовто-блакитний прапор. Урочисте розгортання Українського Прапору відбудеться о 15.45 на Майдані Незалежності.

Акція відбудеться в рамках Всеукраїнського туру «НАЙБІЛЬШИЙ ПРАПОР - УКРАЇНІ», ініційованого Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Молодіжний Союз – Наша Україна». Презентований прапор є дійсно найбільший, адже його розміри складають 30х45 метрів, а загальна площа 1 350 кв. м. За висновками експертів прапор включений до «Книги рекордів України» згідно вимог законодавства.
Всеукраїнська акція стартувала у м. Донецьку, пройде всіма обласними центрами України, охопить міста Севастополь і Сімферополь, буде розгорнутий на Шевченковій горі у м. Каневі та завершиться в останній день агітаційної кампанії на Майдані Незалежності у м. Києві. Основною метою цього туру є доведення єдності Держави і Нації від Донбасу до Галичини, та від Криму до Полісся.
Як зазначив Голова Рівненського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Союз Наша Україна», Зураб Кантарія: «Для кожного народу, який виборов свою незалежність, велике значення мають символи єдності, суверенності, гідності та честі. Найшанованішими серед таких втілень державності, традицій, історії, сьогодення і, врешті, завтрашнього дня є Державний Прапор та Герб. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної Української Держави, під ним йдемо сьогодні до створення Європейської України».


Прес-служба Рівненського регіонального штабу
виборчого блоку «Наша Україна – Народна Самооборона»

Bookmark and Share