Бієнале «Рівне -2007»


5 жовтня 2007 року о 19:00 в м. Рівне в Рівненському музично-драматичному театрі відбудеться відкриття Першого Міжнародного Фотографічного Бієнале «Рівне -2007». Це масштабний представницький форум в Україні та Східній Європі, оскільки вперше проходитиме під егідою відразу трьох міжнародних фотографічних асоціацій: Міжнародної Федерації Фотомистецтва (FIAP), Фотографічної Асоціації Америки (PSA), Європейського Фотографічного Союзу (ISF) .
Проведення Фотобієнале в Україні наслідує собою цілі: розвитку та пропагування фотографічного мистецтва в Україні та світі на художньому та освітньому рівнях; розвитку на основі фотографії добросусідських зв'язків та дружніх відносин між країнами; відображення та донесення засобами фотографії для широкого кола громадськості різнобарвності та різносторонності сучасного життя, його реалій та духовних сторін людського буття.
Місія проведення Фотобієнале поглибити уявлення міжнародної громади про державу Україну, її здобутки у царині культури та мистецтв; вирізнити імідж нашої країни як визнаного носія традиції фотографічного мистецтва в свідомості людей інших країн та культур.
Участь у Фотобієнале взяли фотохудожники з 49 країн світу. Фотороботи оцінили компетентне журі, до числа якого увійшли фотомитці з Швейцарії, Німеччини, Америки, України. Кращі роботи будуть представлені на експозиції Першого Міжнародного Конкурсного Фотобієнале «Рівне-2007» та включені до повно-кольорового каталогу. Переможці будуть відзначені золотими, срібними та бронзовими медалями, а також дипломами Міжнародної Федерації Фотомистецтва та блакитними стрічками FIAP, медалями Європейського фотографічного союзу та спеціальними призами.
Перше Міжнародне Конкурсне Фотобієнале «Рівне-2007» - це соціально-іміджевий проект.
Організатором Фотобієнале виступає Рівненська Обласна Організація Національної Спілки Фотохудожників України, фото-клуб «Час» в в особі голови фото-клубу Серія Бусленка за підтримки Рівненської Обласної Державної адміністрації та Рівненської міської ради.


З повагою, Сергій Бусленко
Голова Фотобієнале, Заслужений художник Міжнародної Федерації Фотомистецтва, член Королівської Фотографічної Асоціації Великобританії, Офіційний представник Фотографічної Асоціації
Америки в Україні.
+38 067 362 47 36

Алла Данилюк
Координатор проекту

www.photobiennal.rv.ua
Тел. +38 0362 62 04 64
Моб.+38 067 362 88 06

Bookmark and Share