САМ: Ми ростемо... „Маємо те, що заробили!”


Як відомо, кожна ефективна робота має свій результат. В наш час хто працює, той має визнання. За роки свого існування „Спілка Активної Молоді” засіяла багато корисного зерна на ниві молодіжної культури, зробила неабиякий внесок у організацію та підтримку талановитої молоді, тож зараз збирає плоди своєї нелегкої, але так потрібної праці.
Чернівецька влада давно звернула увагу на нашу організацію. Втім думки про те, що занадто зелена молодь зазвичай залишає розпочаті та незакінчені справи, на деякий час відвертали від нас офіційне визнання.
На нещодавному зібранні депутатів Чернівецької міської ради, було відзначено організації, які своєю діяльністю зробили внесок у молодіжну культуру нашого міста. На зборах було згадано найбільш прогресивні об’єднання, а нас, які, як-то кажуть, не пасли задніх, було визнано найактивнішою чернівецькою молоддю. Нам насправді є чим гордитися, адже зорганізовані САМ-ом молодіжні заходи, тематичні вечори, відкриті та закриті вечірки розкрили величезний потенціал молоді нашого міста. Спілка Активної Молоді підтримує всі напрямки молодіжної культури та сприяє їхньому розвиткові.
Нас, як і належить, привітав господар міста пан Микола Федорук, вручивши подяку голові Спілки Активної Молоді. Про довіру міської влади до САМ-у свідчить і те, що нашого голову Володимира Бешлея було призначено радником Миколи Федорука. Звичайно, приємно, що наша праця гідно оцінена міською радою. Та все ж слід зазначити, що для нас найголовнішим залишається визнання самої молодї. Молоді, якій ми прагнемо відкрити нові можливості, молоді, яку хочемо спрямувати в русло нових ідей, пам`ятаючи, що молодь – це майбутнє нації.
З нагоди нашої спільної перемоги голова САМу висловив подяку всім клубам та членам Спілки, наголосивши при цьому: „Молодіжна політика, яку розвиває міська влада справді забезпечує прогресивний європейський розвиток майбутнього міста Чернівців. Плоди праці молоді за підтримки міської влади дозріли, і свідченням цього є зібрані на святі молоді лідери, які вже будують демократичну Україну”.

Наталка Бузинська,
директор ПРЕС-центру Спілки Активної Молоді

Bookmark and Share