ЯЛТА: молодіжна конференція “Здорова молодь – здорове майбутнє”


19-21 жовтня 2007 року в домі творчості «Актор» в Ялті відбудеться молодіжна конференція, метою якої є презентація та обговорення успішного досвіду, результатів роботи, визначення проблемних питань та шляхів подальшого розвитку у сфері здоров’я молоді.

Основними темами для обговорення будуть профілактика ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом, вживання наркотичних і психоактивних речовин та профілактика небажаної вагітності серед молоді.

Планується, що на конференції зберуться близько 70 учасників. У роботі конференції приймуть участь представники ФНООН, Міністерства освіти та науки України, студенти ВНЗ, члени мережі молодіжних організацій ФНООН, члени Молодіжної консультативної ради при ФНООН, переможці конкурсу міні-грантів ФНООН та інші.

Разом вони розроблять рекомендації для подальшої роботи зі студентською молоддю в рамках мережі студентських організацій ФНООН. Також, буде обговорений план заходів по роботі з молоддю на 2008 р.

Конференція відбудеться в приміщенні «Дому творчості Актор» в Ялті за адресою: вул. Дражинського, 35. Вхід для преси – вільний. Початок конференції о 14.00 год.

Контактна особа: Володимир Шемаєв, Секретар Представництва ФНООН
тел. + 38 044 5360824, e-mail: shemaev@unfpa.org , www.unfpa.org.ua

Фонд Народонаселення ООН – міжнародне агентство розвитку, яке відстоює право кожної жінки, чоловіка й дитини насолоджуватися життям, здоров'ям, з рівними можливостями для всіх. ФНООН надає підтримку країнам у використанні даних про населення для формування політики й програм, покликаних зменшити бідність і гарантувати, що кожна вагітність є бажаною, що пологи безпечні для здоров'я, кожна людина захищена від ВІЛ/СНІД/ІПСШ та впевнена у своєму здоров’ї.

Джерело : Фонд Народонаселення ООН
http://www.civicua.org/news/view.html?q=988766Bookmark and Share