КИЇВ: відкриття бібліотеки молодого підприємця


Відкриття першої Бібліотеки молодого підприємця


Шановні форумчани, колеги та друзі!

Форуму молодих лідерів України щиро запрошує на відкриття Бібліотеки молодого підприємця, яке відбудеться в Києві наступної п'ятниці, 12 жовтня 2007 року, о 15:00 за адресою вул. Толстого, 49.

Наразі бібліотека налічує понад 30 спеціалізованих книжок, які надають практичні рекомендації стосовно того, як відкрити власний бізнес, спланувати його діяльність, скласти маркетинговий план, управляти персоналом, а також інших важливих аспектів щоденної діяльності підприємця.

Партнером першої спеціалізованої Бібліотеки молодого підприємця в Києві виступила Молодіжна спеціалізована міська бібліотека "Молода гвардія" (вул. Толстого, 49).

Це перша з 8 спеціалізованих бібліотек для молодих підприємців та тих, хто бажає розпочати власний бізнес, які ФМЛУ відкриє протягом наступних півроку в таких містах України як Львів, Черкаси, Харків, Донецьк, Одеса, Севастополь та Вінниця.

Ви також можете долучитися до створення Бібліотек молодого підприємця та, в такий спосіб, зробити свій власний внесок до становлення підприємництва в Україні: або подарувати книгу до однієї зі створюваних бібліотек, або ініціювати створення такої бібліотеки в своїй місцевості.З повагою,

Команда Клубу молодих підприємців ФМЛУ

Відкриття Бібліотек молодого підприємця є лише одним з проектів Клубу молодих підприємців ФМЛУ , основним завданням діяльності якого є сприяння збільшенню в Україні кількості успішних молодих підприємців та допомога їм у веденні та розвиткові власного бізнесу.
Bookmark and Share