КИЇВ: тренінг з глобального лідерства


Форум молодих лідерів України запрошує всіх взяти участь у тренінгу з глобального лідерства, що проходитиме 19-21 жовтня 2007 року в м. Києві.

Тренінг з глобального лідерства – це якісне навчання і практичне керівництво з розвитку бізнесу і громадського лідерства в сполученні з обговоренням історичного контексту тих принципів, які зробили ринкову економіку Заходу такою успішною.

Семінар тривалістю у два з половиною дні пройде у форматі інтерактивного навчання й роботи в малих групах, що допоможе Вам розвинути Ваші професійні й особисті якості. На симпозіумі викладатимуть ділові й громадські лідери із США, Канади й Західної Європи, розкриваючи актуальні теми зі сфери свого досвіду. Власники, президенти й керівники компаній і організацій поділяться з Вами своїм досвідом і знаннями.

У семінарі братимуть участь:
• Керт Лінг, президент і засновник Customer Kinetics: An Experience Design Company, фахівець із продажу та маркетингу;
• Майкл Сміт, засновник і партнер Oxygen for Organizations (O2), що спеціалізується на роботі із малим бізнесом;
• Бред Єрброу, відомий спеціаліст з менеджменту;
• Джесі Джеймс, засновник і керівник Глобального Лідерства, з 1992 року провів понад 50 зустрічей із представниками бізнесу та місцевих громад у містах України, Росії та Білорусі;
• Майкл Белл, один із засновників Bell & Rhodes, PC, компанії бухгалтерського обліку та бізнес-консалтингу;
• Емері Шейн, засновник Shane Investment Property Group, знаний спеціаліст у сфері роботи на ринку нерухомості;
• Беріл Кемп, досвідчений фахівець із продажу та маркетингу;
• Ричард Роун, у минулому виконавчий директор Eastmam Kodak Company;
• Олі Гармон, суддя, голова регіонального відділення адміністративного суду, Офіс слухань та позовів (США).

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету, яку можна знайти тут, і надіслати її до 12 жовтня 2007 року за адресою: вул. Межигірська, 3/7 Б, оф.2, м. Київ, 04071 або на e-mail: osvita@fmlu.org з поміткою Global Leadershіp.

Тренінг від Global Leadership надасть Вам імпульс до нових звершень, озброїть необхідними знаннями, уміннями й навичками для ефективного керівництва та допоможе впливати на державу і громаду для реалізації поставленої мети.

За додатковою інформацією звертайтесь до Олени Овчинникової, координатора напряму «Освіта та професійний розвиток» за тел: (044) 230 97 60 або e-mail: osvita@fmlu.org


--------------------------------------------------------------------------------
Global Leadershіp (Глобальне Лідерство) – це неприбуткова організація, що базується в США в місті Атланта, штат Джорджія. До її складу входять бізнес професіонали й громадські лідери зі Сполучених Штатів, Канади і Західної Європи. Починаючи з 1998р. Global Leadershіp провела більше 50 бізнес симпозіумів і тренінгів у багатьох містах України й Росії.

АНКЕТА:


Bookmark and Share