УКРАЇНА: конкурс для учнів шкіл


ЩОРІЧНИЙ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ДЛЯ УЧНІВ СЕРЕДНЬООСВІТНІХ ШКІЛ

Маємо честь звернути Вашу увагу на проведення щорічного міжнародного конкурсу для учнів середньоосвітніх шкіл щодо обізнаності з питань міжнародної безпеки та співробітництва України з ЄС та НАТО: "Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ." Конкурс є складовою спільної українсько-польської ініціативи і вже вшосте відбувається у Варшаві під гаслом: "Безпечна Польща. Безпечна Європа. Безпечний світ," під патронатом Президента Республіки Польщі та Генерального секретаря НАТО за підтримки Міністерств освіти, оборони, закордонних справ, інших установ та громадських організацій.
Конкурс має сприяти поширенню інформованості і розуміння щодо процесів поступової інтеграції України до європейських і євроатлантичних структур співробітництва і безпеки, зацікавленості молоді цією проблематикою
Конкурс в Україні започатковано в 2006 році Асоціацією керівників шкіл України, Громадською Лігою Україна - НАТО за підтримки МЗС України та Посольства РП в Україні спільно з Центральним Осередком Удосконалення вчителів Міністерства освіти РП у Варшаві, Малопольським Європейським Форумом м. Кракова за сприяння зацікавлених державних установ, громадських організацій і партнерів обох країн. Переможці шкільного, регіональних та Всеукраїнського етапів, які відбулися в школах, на базі 12 регіонів та Києві вже мали змогу за підтримки польської місії в НАТО відвідати разом з польськими переможцями штаб-квартиру НАТО в Брюсселі. Як засвідчили результати першого конкурсу, який відбувся, завдяки зусиллям громадських організацій і підтримці польських партнерів, зацікавленість в його щорічному проведенні, зокрема, за участі представників і інших країн є і зростає. В 2007 році Конкурс відбувається за підтримки Посольства Республіки Польща та Посольства Словацької Республіки і є логічним продовженням Міжнародного конкурсу "Аліанте", який вже набув визнання в Україні і відбувається щорічно з березня по серпень на базі військових закладів МО України. За попереднім досвідом Конкурс - 2007 проводиться в 3 етапи: 1-ий- Шкільний, в цьому році відбудеться з 12 по 25 жовтня; 2-ий - Регіональний, який відбудеться одночасно на базі визначених Оргкомітетом навчальних закладів 27 жовтня та Всеукраїнський, який відбудеться 28 листопада в Київському будинку вчителя, за участі співорганізаторів та учнів з польських шкіл. Запрошуємо до участі, також представників інших країн. Урочисте відкриття Конкурсу за участі представників зацікавлених державних установ та партнерів в регіонах відбудеться 11 жовтня 2007 року о 14.00 годині у Великій вітальні Київському будинку вчителя, за адресою вул. Володимирська 57.
Враховуючи актуальність мети і змісту, міжнародний формат та успішний досвід першого Конкурсу в Україні просимо розглянути можливість інформаційної підтримки і участі представників Посольства в заходах Конкурсу (зокрема, 27 жовтня в регіонах) та в складі журі, а також сприяння заохоченню переможців Конкурсу.
Будемо вдячні за підтвердження можливості Вашої участі за тел: 4892538; 2364225 або e-mail acu2003@ukr.net
Контакти і додаткова інформація: 01135 м. Київ, проспект Перемоги, 7-а, школа № 41, Конкурс "Безпечна Україна" http://aru.civicua.org; www.usha.org.ua; Olena_Onatc@inet.ua; acu2003@ukr.net; тел/факс: 4892538; 2364225,

Олена Онаць
Президент Асоціації керівників шкіл України
Олег Кокошинський
Заступник голови Громадської Ліги Україна - НАТО, Голова Оргкомітету

Громадська ліга Україна-НАТО
Тел.: 38.044. 4892538
Факс.: 38.0444892538
Acu2003@ukr.net

Джерело:
Світлана Кот
svk@nceai.gov.ua
Bookmark and Share