КІРОВОГРАД: оргкомітет зі святкування Дня Батька


Оргкомітет зі святкування на Кіровоградщині Дня Батька створено

Функції організаторів зустрічі взяло на себе Творче об'єднання «Технології оптимального розвитку особистості», яке запросило на захід організації, що безпосередньо займаються питаннями сім'ї, з тим, аби обговорити можливість проведення на Кіровоградщині свята Дня Батька.

Уперше в Кіровограді відбулась зустріч, присвячена організації та проведенню свята Дня Батька. Зустріч у формі круглого столу відбулася 4 жовтня цього року за участі громадських та релігійних організацій області та за підтримки управління у справах сім'ї, молоді й спорту Кіровоградської облдержадміністрації.

Зустріч стала логічним продовженням Регіонального Форуму організацій, що працюють в напрямку батьківства та підтримки сім'ї „Сучасна роль батька в сім'ї та суспільстві", який, зокрема, передбачав ініціювання в області Дня Батька. Основним питанням зустрічі стало обговорення доцільності та необхідності впровадження свята Батька, а також підготовка звернення до інших організацій долучитися до даної ініціативи та запропонувати свої варіанти заходів. Під час обговорення кожна представлена організація висловилася в підтримку громадської ініціативи та поділилася власним баченням свята Дня Батька. Учасники зійшлися на тому, що цільовою аудиторією громадської кампанії передусім мають стати діти з дитячих садочків та молодших класів шкіл міста, а також їхні батьки.

Головним результатом зустрічі стало створення організаційного комітету громадської ініціативи „День батька на Кіровоградщині". Ним, зокрема, було запропоновано всім, хто бажає взяти активну участь в організації свята, підготувати власні варіанти заходів із обов'язковим зазначенням виконавців та бажаного часу проведення свята. Пропозиції від усіх зацікавлених організацій приймаються управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації до 10 жовтня 2007 року включно. Найближча зустріч оргкомітету запланована на п'ятницю 12 жовтня.

Джерело : Творче об'єднання "Технологія оптимального розвитку особистості"
http://www.civicua.org/news/view.html?q=990466


Bookmark and Share