КИЇВ: фестиваль незалежної студентської преси


КИЇВ: фестиваль незалежної студентської преси

16-17 листопада у рамках святкування дня студента в Києві відбудеться другий фестиваль незалежної студентської преси. Організаторами заходу виступають Студентська рада Києва та Спілка ініціативної молоді. Метою фестивалю є формування та закріплення товариських зв’язків між студентськими ЗМІ України, підвищення їх якості та продуктивності.

Учасники матимуть змогу взяти участь у тематичних тренінгах та семінарах, побувати на презентації студентських видань, поспілкуватися з колегами-однодумцями та зустрітися із відомими українськими журналістами. Так, минулого року почесними гостями фестивалю стали: журналіст Вахтанг Кіпіані, телеведучі Єгор Соболєв та Іванна Коберник. Цьогорічний список запрошених також має стати приємним сюрпризом для учасників.
Цікаво, що студенти зможуть самостійно обирати для себе серед усіх проектів найкорисніші та брати в них участь. У числі запланованих презентацій – рекламна агенція для студентських ЗМІ, підтримка малотиражних видань з обмеженою аудиторією (газети кафедр і факультетів), сайт студентських газет а також багато інших пропозицій. У заході візьмуть участь близько 50 студентів з України. Планується приїзд гостей з Росії та Європи.

Фестиваль студентської преси – це чудова змога для молодих журналістів проявити та зарекомендувати себе, розвинути професійні навички, цікаво і з користю провести час. Запрошуємо до участі редакторів студентських газет або тих, хто тільки планує створити власне пресове видання. Реєстрація на: www.SRK.kiev.ua


Bookmark and Share