РІВНЕ: «Студент року - 2007»


У наш час стійкого розвитку усіх сфер життя – економіки, бізнесу, політики – все частіше виникає потреба в молодому, гострому та нестандартному мислені та світосприйнятті. Країні необхідні нові ідеї щодо подолання нагальний проблем в різних сферах нашого життя, і саме талановиті студенти є їх генераторами, опорою та надією.

З метою активізації студентського руху на Рівненщині, а також залучення молодих талановитих та перспективних людей до діяльності органів студентського самоврядування рівненська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» розпочинає проект «Дієві органи студентського самоврядування – впливова студентська громада».

Одним з найбільш яскравих заходів проекту стане конкурс «Студент року - 2007». Конкурс покликаний сприяти формуванню сучасної молодіжної еліти, виявленню та підтримці молодих талановитих людей у різних сферах життя. Нагородження найкращих студентів в рамках конкурсу «Студент року – 2007» відбудеться 20 листопада та стане гарним подарунком для міста від РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» до Дня Студента.

Цього року найкращих студентів обиратимуть у восьми номінаціях: спортсмен, митець, журналіст, громадський діяч, комп’ютерний геній, підприємець, науковець, волонтер. Усі учасники конкурсу повинні документально підтвердити свої досягнення у тій чи іншій галузі. Компетентне журі обере трьох переможців в кожній номінації, які отримають цінні призи та винагороди від РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив».

Кожен бажаючий зможе отримати анкети на участь у конкурсі «Студент року - 2007» в деканаті свого вузу, або в приміщенні молодіжного центу за адресою: вул. Соборна 14 а.

Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту рівненського міськвиконкому.

За додатковою інформацією звертайтеся до Голови РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» Позняк Вікторії, тел. 80636179709


Рівненська регіональна організація ВМГО
“ФУНДАЦІЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ”
м.Рівне вул. Соборна,14а
тел. 80636179756 Кантарія Зураб(Голова обласної орг.)
тел. 80636179709 Позняк Вікторія(Голова міської орг.)
fri_rivne_info@ukr.net www.fri.net.uaBookmark and Share