КИЇВЩИНА: навчання лідерів та представників


Навчання лідерів молодіжних та дитячих громадських організацій Києва

2-4 листопада Управління у справах сім’ї та молоді Київської ОДА на базі оздоровчого комплексу "Дніпро" проводить "Навчання лідерів молодіжних та дитячих громадських організацій Київської області".

Урочисте відкриття відбудеться 2 листопада о 13 годині.

У заході беруть участь понад 100 лідерів та активістів з більш ніж 50 молодіжних та дитячих громадських організацій Київської області.

Навчання спрямоване на створення сприятливих передумов для активної співпраці третього сектору і органів державної влади, розв’язання типових проблем, які виникають в процесі діяльності молодіжних і дитячих громадських організацій.

Подібний захід в Київській області відбувається вже вчетверте і щоразу збирає все більше учасників. Основними завданнями навчання є розвиток громадянського суспільства в Київській області, розбудова мережі організацій, активізація роботи щодо поліпшення координації зусиль органів державної влади та молодіжних і дитячих організацій на Київщині, співпраця зі ЗМІ та іншими зацікавленими структурами у сфері реалізації державної молодіжної політики.

Джерело: Освітній порталBookmark and Share